Z "grzechoczącego" psa wyciągnięto... 13 piłek do golfa!

Z Labradora, wyprowadzanego na spacery w pobliżu pola golfowego we wschodniej Szkocji, wyciągnięto 13 piłek do gry w golfa. Właściciel został zaalarmowany przez "niepokojące grzechotanie" słyszalne z żołądka jego pupilka... Pies na szczęście ma się dobrze.   

Na pewno pamiętacie świetnego psa golfistę , który lubił czasem połknąć sobie piłkę do golfa. Dziś mamy dla Was historię zwierzęcia, które nie mogło się zadowolić jedną ... Ten pies połknął ich 13!

Pan Chris Morrison z Dunfermline zabierał swego pupila Oscara w okolice pola golfowego od kilku miesięcy. Pies , owszem, znajdował piłki, ale jego właścicielowi nawet przez myśl nie przeszło, że mógł je też połykać.

Oscar trafił do weterynarza, gdy z jego brzucha zaczęło dochodzić niepokojące grzechotanie . U lekarza okazało się, że piłek jest aż 13. Każda z nich ważyła 45 gramów. Weterynarz nie ukrywał zdziwienia .

Wszystkie piłki zostały usunięte z psiego żołądka podczas godzinnej operacji. Teraz Oscar dochodzi do siebie i jest na specjalnej diecie

MAMY DLA CIEBIE WIĘCEJ:

Polak zapłaci 10 tys. euro za drzewa obgryzione przez psa

Nie do wiary! Malutki piesek przestraszył 3 groźne niedźwiedzie

Więcej o: