Rekord: nowy mistrz w jedzeniu ciastek z kremem

Brad Sciullo rekordowo szybko pochłania włoskie ciastka z kremem. Mimo że jest nowicjuszem w tej dyscyplinie na 7. dorocznym konkursie jedzenia rożków sycylijskich w Nowym Jorku pokonał starych wyjadaczy. Walka była zażarta!    

W czasie zawodów, które odbyły się w piątek we włoskiej dzielnicy Nowego Jorku, ciastka znikały w błyskawicznym tempie. Najlepszy okazał się 21-letni Brad Sciullo. Minimalnie, dzięki przewadze jednego rożka pokonał prawdziwych weteranów jedzenia kremówek: ''Szalone Nogi'' Contiego i Allena ''Niszczarkę'' Goldsteina.

Młody zawodnik zjadł aż 20 ciastek w ciągu zaledwie 6 minut! Jest to jego pierwsze zwycięstwo w tego typu zawodach. Duża ilość słodyczy w połączeniu z radością i wzruszeniem w pierwszej chwili odebrała nowemu mistrzowi głos. Łamiącym się głosem zdołał jednak wyrzucić z siebie słowa prawdziwego uznania dla doświadczonych konkurentów.

- Pokonanie ich było dla mnie wielkim zaszczytem. Ale już sama możliwość stania przy tym samym stole, co oni to spełnienie moich marzeń - mówił ze łzami w oczach Sciullo. Gratulujemy i życzymy dalszych, równie spektakularnych zwycięstw! Kolejna okazja już za tydzień na zawodach jedzenia gorących kiełbasek.

ZOBACZ TEŻ INNYCH MISTRZÓW JEDZENIA:

Zjadł 23 tys. Bic Maców - i nie jest gruby!

5 kg spaghetti w 10 minut? Dla ''Skromnego Boba'' to pestka!

Więcej o: