Brytyjczyk wygra milion funtów, jeśli 14.10 przylecą do nas kosmici

Brytyjczyk Lawrence Trout jest przekonany, że już jutro - 14 października - UFO wyląduje na Ziemi. Mężczyzna sugeruje się przepowiednią Australijki - przez wielu uważanej za medium - Blossom Goodchild. Jeśli jej słowa się sprawdzą Trout otrzyma od bukmacherów... milion funtów.   

Internauci dyskutują: UFO jutro przyleci?

- 14 października kosmici ujawnią swoją obecność . Przez trzy dni ich statek kosmiczny będzie widoczny nad jednym z miast USA - przewiduje Blossom Goodchild. Zdaniem Goodchild, nie ma się czego bać . Kosmici odwiedzą nas tylko po to, żeby udowodnić, że naprawdę istnieją. Chcą tym samym, by wielu polityków i wojskowych - którzy widzieli dowody na istnienie życia pozaziemskiego - nie mogli dłużej ukrywać tych informacji.

Internauci już od jakiegoś czasu dyskutują o tej przepowiedni na forach. Jeden z nich zaalarmował nas, wysyłając wiadomość na Alert24 .

Zakład: Milion funtów, jeśli to prawda...

Lawrence Trout z Wiltshire postawił u bukmacherów tysiąc funtów twierdząc, że przepowiednia o odwiedzinach kosmitów się sprawdzi. Jeśli ma rację - zakłady bukmacherskie Williama Hilla wypłacą mu... milion funtów!

Pracownicy firmy William Hill przyjęli zakłady także od krewnych Goodchild z Wielkiej Brytanii.

- Jesteśmy trochę podenerwowani , ale mamy nadzieję, że Blossom się myli - mówi rzecznik zakładów Rupert Adams, cytowany przez portal ananova.net. - Będziemy dokładnie obserwować niebo przez najbliższe 24 godziny - dodaje...

Adams przyznał, że firma ma obawy co do zakładów dotyczących wydarzeń kosmicznych odkąd straciła miliony po tym, jak Neil Amstrong szczęśliwie wylądował na Księżycu...

Zobacz także: UFO w Krakowie?

Więcej o: