Dziwaczne zachowanie posła w Sejmie

Deserowy przegląd prasy : "Super Express" donosi o skandalicznym zachowaniu posła PO Romana Koseckiego. Polityk na posiedzeniu Sejmu był wyjątkowo pobudzony - zaczepiał siedzące wokół niego posłanki, robił głupie miny i pokazywał wszystkim język.  

Roman Kosecki to 42-letni

polityk

Platformy Obywatelskiej i poseł. Dzisiejszy "Super Express" przynosi nam intrygujące doniesienie o zachowaniu polityka na ostatnim posiedzeniu Sejmu. Gdy parlament debatował o reformie służby zdrowia, Kosecki najwyraźniej świetnie się bawił.

O co chodzi? Poseł był bardzo pobudzony , nie przestawał żartować i zaczepiać siedzących nieopodal jego miejsca posłanek. Wyjątkowo bawiło go pokazywanie języka z gumą do żucia. Prawdopodobnie, aby sprawić wrażenie, że obchodzi go debata, Kosecki co chwila pokrzykiwał w stronę mównicy i żywo wymachiwał rękoma.

Kosecki pokazuje język fot. za 'Super Express'Kosecki pokazuje język fot. za "Super Express" Kosecki pokazuje język fot. za "Super Express"

Po pewnym czasie poseł najwyraźniej zmęczył się i uspokoił. Dosyć mieli też jego sąsiedzi w ławach sejmowych . Tylko dlaczego zatykali nosy?

Klubowa koleżanka Koseckiego, Iwona Guzowska nie ma wątpliwości: - Miał po prostu dobry humor.

MAMY DLA CIEBIE WIĘCEJ:

Przemysław Gosiewski na antenie Radia Maryja w bardzo złej formie... POSŁUCHAJ

Polityk przyłapany na wpadce: "Jutro mam tę ch...... paradę"

Angela Merkel zasnęła na ceremonii we Wrocławiu

Więcej o: