Jak rzucić pracę w oryginalny sposób - zobacz!

Czytelnicy robią Deser: "Maz_p" przesłał nam sposób na najbardziej oryginalne pożegnanie się ze znienawidzonym miejscem pracy. Pracownik sklepu internetowego postanowił swoje odejście ogłosić, wystawiając fikcyjny "towar"...  

Czy w ofercie sklepu internetowego naprawdę pojawił się film "listopadowe nicnierobienie"? Nie, to po prostu sfrustrowany pracownik postanowił w oryginalny i wyjątkowy sposób zakończyć pracę w firmie.

- Od ponad roku pracowałem w punkt44 uzupełniając ofertę produktów, byłem trybikiem w machinie biurowej tego kapitalistycznego świata - ale koniec z tym! Rzucam pracę ! Premiera tego cudownego wydarzenia już 1 listopada 2008... - taki "opis filmu" mogą przeczytać klienci, którzy w wyszukiwanie na stronie sklepu wpiszą "listopadowe nicnierobienie".

Jakby tego było mało, przeczytać możemy, że nasz bohater do końca roku nie ma zamiaru pracować . Co w tym czasie będzie robić? Słuchać muzyki, poznawać piękne kobiety...

Oto co jeszcze można przeczytać w opisie wyjątkowego "filmu":

Musimy przyznać, że tak oryginalnego wypowiedzenia jeszcze nie widzieliśmy. Tylko czy faktycznie temu pracownikowi uda się zostać w sklepie aż do soboty? TUTAJ zobacz stronę z "rezygnacją".

ZOBACZ WIĘCEJ:

Śmieszny żart? Wystawił własną żonę na aukcji internetowej

Wkurzony nastolatek wystawił na Allegro... kuzynkę!

Więcej o: