Modna torebka ratuje napadniętą kobietę

Modna torebka z zawartością okazała się "kuloodporna" i uratowała życie pewnej studentce w stanie Tennessee, napadniętej na terenie uniwersyteckiego miasteczka - donoszą amerykańskie media.  

Na pewno pamiętacie kuloodporne staniki , które otrzymały niemieckie policjantki. Czy teraz przyszedł czas na torebki? Nikt jeszcze nie zabrał się za produkcję, jednak jesteśmy pewni, że policja powinna wziąć kuloodporne torebki pod uwagę.

22-letnia Amerykanka Elizabeth Pittenger szła do swojego samochodu, kiedy jakiś mężczyzna zażądał od niej portmonetki, telefonu komórkowego i laptopa. Młoda kobieta zaczęła walczyć z napastnikiem . Ten strzelił do niej i uciekł. Okazało się, że pocisk zatrzymał się w torbie studentki. Znaleziono go w środku, obok przestrzelonego kalkulatora, parasolki i niewielkiej kasetki.

Policji udało się zatrzymać 20-letniego napastnika i znaleźć jego broń, którą podrzucił pod jeden z zaparkowanych samochodów. Został już oskarżony o próbę zabójstwa, próbę napadu rabunkowego z bronią w ręku oraz posiadanie broni na terenie uczelni.

ZOSTAŃ Z NAMI:

Filmowcy kręcili scenę porwania - interweniowała policja

Skruszony złodziej przeprosił ofiary i zapłacił odszkodowanie

PRZYPOMINAMY O KONKURSIE! Wysyłaj nam śmieszne zdjęcia, historie i filmiki i wygrywaj nagrody!

Więcej o: