Uciekł z więzienia i... rozmyślił się

Kilka godzin cieszył się wolnością zbiegły z więzienia w amerykańskim stanie Kentucky 21- latek. Jeszcze tego samego dnia skruszony uciekinier zadzwonił do więziennej bramy i poprosił, by go wpuszczono z powrotem - podały we wtorek lokalne media.  

- Kiedy zadzwoniłem i powiedziałem strażnikom, kim jestem, byli bardzo zaskoczeni - opowiedział Chad Toy gazecie ''The Paducah Sun''.

Według władz więzienia w hrabstwie McCracken, Toy uciekł w poniedziałek rano, wykorzystując nieuwagę strażnika, który w czasie sprzątania zostawił otwarte drzwi. Wrócił po południu, ubrany w dalszym ciągu w więzienny kombinezon, kompletnie przemoczony i brudny. Wyjaśnił, że do powrotu namówiła go siostra.

W opowieść wątpi strażnik więzienny Bill Adams. Uważa on, że uciekinier swój krótki czas na wolności spędził ukrywając się na brzegu rzeki Tennessee. Adams powiedział, że po raz pierwszy w swej 14-letniej karierze spotkał się z więźniem proszącym o możliwość powrotu za kratki. Toy odsiaduje 4-letni wyrok za kradzieże.

CZYTAJ TEŻ:

Śmieszne: Więzień uciekł... w przesyłce pocztowej!

Gangster jest za gruby na więzienie - skrócili mu wyrok

WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE! Wysyłaj nam śmieszne zdjęcia, historie i filmiki i wygrywaj nagrody!

Więcej o: