Reklama: szukają złodzieja... na billboardach

Zdjęcie złodzieja, który wymontował drogie elementy instalacji elektrycznej z billboardu może teraz zobaczyć każdy przechodzień w największym mieście Nowej Zelandii, Auckland. Okradanie dużej agencji reklamowej nie było dobrym pomysłem.   

Rabusia w trakcie ''roboty'' zobaczył przypadkowy przechodzień. Samotny mężczyzna, który majstrował przy instalacji elektrycznej zachowywał się tak podejrzanie, że skłonił przypadkowego świadka do zrobienia zdjęcia.

Fotografia trafiła w ręce właściciela billboardu, Marka Ventera. Jest on jednocześnie właścicielem agencji reklamowej OTW Advertising, więc umieszczenie na czterech billboardach w mieście zdjęcia rabusia nic go nie kosztowało. Napis ''Kim jest ten złodziej? Nagroda 500$ '' zachęca do przekazywania informacji. Skutecznie.

Już ponad 100 osób dzwoniło do Ventera - najczęściej z wyrazami poparcia, ale również z informacjami o przestępcy. Kilka osób zidentyfikowało złodzieja i wymieniło to samo nazwisko. Mężczyzna jest teraz poszukiwany przez policję.

ZOBACZ TEŻ:

Nagi biust na billboardzie sparaliżował ruch na ulicach Neapolu

Złodziej upił się i usnął na miejscu przestępstwa

KONKURS! Wysyłaj nam śmieszne zdjęcia, historie i filmiki i wygrywaj nagrody!

Więcej o: