Sąd skazał go za przeklinanie przed TV

Wpadki reporterów, głupie komentarze, stresujące teleturnieje - telewizja potrafi być denerwująca. Można wtedy wyłączyć telewizor albo... siarczyście zakląć i oglądać dalej. Hydraulik ze Stroud w Wielkiej Brytanii robił to tak głośno i często, że wkurzeni sąsiedzi podali go do sądu.   

Mężczyzna będzie musiał teraz zapłacić za swój niewyparzony język. Sąsiedzi Martina Solomona mieli już serdecznie dosyć wulgarnych komentarzy, które mimowolnie słyszeli przez ścianę o każdej porze dnia i nocy. 62-latek rzucał ''wiązankę'' w kierunku telewizora zawsze, gdy nie zgadzał się z programem TV .

Z tego powodu Solomon już raz musiał odpowiadać przed sądem - rok temu we wrześniu sąd potraktował go łagodnie i nakazał przestrzegać zasad współżycia społecznego. Mężczyzna bardzo starał się stosować do nakazu, ale... nie wytrzymał. W lipcu wystarczyły przeprosiny, ale powtarzające się tyrady przekleństw w październiku i listopadzie wyprowadziły sąsiadów z równowagi.

Sąd skazał nerwowego mężczyznę go na 80 funtów grzywny. Martin Solomon będzie musiał również pokryć koszty rozprawy sądowej.

CZYTAJ WIĘCEJ:

Wściekły kibic wyrzucił telewizor przez okno

Olsztyn: Mistrzostwa w Rzucie Młotkiem do Telewizora

KONKURS! Wysyłaj nam śmieszne zdjęcia, historie i filmiki i wygrywaj nagrody!

Więcej o: