Czy Twój sąsiad przesadził?

Choinka to za mało. Przed świętami chętnie ozdabiamy nie tylko mieszkanie. Niektórzy w swoim zdobniczym szale wychodzą na okna, balkony, w ogród idą. Byleby ósmą jaśniejącą gwiazdę na tujach przyczepić, Mikołaja na dachu zamontować, rynnę rozjaśnić... Czy Twój sąsiad przesadził? Wyślij nam zdjęcia! 

Alert24.pl i Deser.pl zachęcają do udziału w przedświątecznej fotoakcji. Pod koniec listopada apelowaliśmy, byście pokazali nam swoje misie . Dzięki Wam powstała (najprawdopodobniej) jedna z większych pluszowych galerii w historii świata .

Tym razem już tak słodko nie będzie. Będziemy złośliwi i bezwzględni . Bo niektórzy przesadzają. Święta świętami, ale urządzanie Las Vegas na małym balkonie to duży błąd.

Uprzedzając wszystkie komentarze: to nie to, że nie lubimy świątecznych dekoracji. Przywykliśmy już do widoku plastikowego Mikołaja, który wspina się, aby wejść oknem do mieszkania na 10 piętrze.

Nie mamy nic przeciw reniferom, ale już cały zaprzęg gnieżdżący się na balkonie metr na metr to lekka przesadą. Podobają nam się choinki przystrojone w bombki, ale podejrzewany, że od podziwiania niektórych świecących iglaków można się opalić.

Zróbcie zdjęcia balkonom, ogrodom, werandom i dachom sąsiadów, którzy w dekoracyjnym szale przekroczyli pewną granicę i prześlijcie je na Alert24.pl lub na naszą deserową pocztę deser.pl@gazeta.pl. Plony naszej akcji zaprezentujemy po Nowym Roku.

Więcej o: