Rekord? Kobieta urodziła 18. dziecko - planuje następne

Michelle Duggar jest szczęśliwa matką naprawdę dużej gromadki dzieci. Właśnie urodziła kolejne i nie zamierza na tym poprzestać. Dziewczynka przyszła na świat w czwartek w jednym ze szpitali w mieście Rogers w stanie Arkansas.  

Jordyn-Grace Makiya Duggar waży 3,26 kilograma i mierzy 51 centymetrów. - Największy podarunek od Boga na święta. Jest po prostu piękna jak jej mama i siostry - powiedział 43-letni Jim Bob Duggar , ojciec 18 dzieci .

Duggarowie mają dziesięciu synów i osiem córek i - jak zapowiedział Jim Bob - myślą z żoną o kolejnym potomku. Michelle urodziła pierwsze dziecko w wieku 21 lat, w cztery lata po ślubie . W sumie 42-letnia teraz kobieta była w ciąży przez ponad 11 lat. Imiona wszystkich pociech zaczynają się na literę "J". W ich gronie są dwie pary bliźniaków .

Osiemnastka Duggarów to Joshua (lat 20), John David (18), Jana (18), Jill (17), Jessa (16), Jinger (14), Joseph (13), Josiah (12), Joy-Anna (11), Jeremiah (9), Jedidiah (9), Jason (8), James (7), Justin (6), Jackson (4), Johannah (3), Jennifer (1) i właśnie urodzona Jordyn-Grace.

CZYTAJ WIĘCEJ:

Najstarsza matka świata: 70-latka urodziła dziecko Ogłoszenie: ''Zatrudnię nianię, moje dzieci są potworne W Egipcie na świat przyszły siedmioraczki - zdjęcie

KONKURS! Wysyłaj nam śmieszne zdjęcia, historie i filmiki! Do wygrania płyty DVD i CD.

Więcej o: