Czy Twój sąsiad przesadził? Sprawdź!

Las Vegas na balkonie, Mikołaj na dachu i świecąca rynna. Dla niektórych choinka to zdecydowanie za mało. Przed świętami zachęcaliśmy Was razem z Alertem24 do wysyłania zdjęć szalonych iluminacji świątecznych, których twórcy przekroczyli pewną granicę. Oto rezultaty naszej akcji!   

Ogromny plon naszej poprzedniej zabawy zachęcił nas do kolejnej fotoakcji. Przypominamy, że pod koniec listopada zachęcaliśmy Was do świętowania razem z Alertem24 i Deserem.pl Dnia Pluszowego Misia - dzięki Wam powstała jedna z większych pluszowych galerii na świecie! Tym razem celem obiektywów stały się dekoracje świąteczne . Czekaliśmy na zdjęcia balkonów, ogrodów i dachów Waszych sąsiadów, którzy dali się ponieść dekoracyjnemu szałowi.

Odzew znowu nas zaskoczył. Był... nieco mniejszy niż się spodziewaliśmy. I bardzo się z tego cieszymy. Najwyraźniej Polaków nie ogarnęła mania zawieszania bombek i lampek choinkowych wszędzie, gdzie się da. Tym bardziej doceniamy wysiłek czytelników, którzy zdecydowali się przysłać nam swoje zdjęcia . Dziękujemy! Zdajemy sobie sprawę, że nie było łatwo.

Dostaliśmy dekoracje ze Szczecina:

Nie zawiedli również warszawiacy:

Na warszawskim Ursynowie ktoś co roku (chyba od 3 lat) upiększa swój balkon w taki sposób:)

Iluminacja świąteczna mojego sąsiada. Uważam, że trochę przesadził.

Ale naprawdę imponujące dekoracje zaprezentował nam czytelnik z Kanady:

Więcej zdjęć zobaczysz TUTAJ>>

Więcej o: