Duch profesora straszy studentki

Kolorowa Alternatywa, odc. 8

Już obawialiśmy się, że nadszedł dzień, kiedy będziemy musieli napisać to straszne zdanie: ''W dzisiejszych brukowcach wieje nudą aż strony fruwają''. Kiedy nagle... zobaczyliśmy go. Na dwunastej stronie Faktu pojawił się duch . I to nie byle jaki - jest to duch profesora, który straszy biedne studentki Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu.

Jego nadejście zwiastuje lodowaty podmuch, a światła w korytarzach uczelni to rozbłyskują, to gasną. Czasem w zapadającym półmroku słychać stukanie maszyny do pisania lub recytowane w pośpiechu, półszeptem łacińskie słowa.

Brr..., aż ciarki przechodzą. Artykuł ''F'', który czyta się jak powieść grozy szczęśliwie uratował nędzną sytuację tabloidów. Dziękujemy zwłaszcza grafikowi za wspaniałą wizualizację ducha profesora - majstersztyk!

Duch profesora straszy studentki - fot. za ''Faktem'', 15.01.2009Duch profesora straszy studentki - fot. za ''Faktem'', 15.01.2009 Duch profesora straszy studentki - fot. za ''Faktem'', 15.01.2009

Duch profesora straszy studentki - fot. za ''Faktem'', 15.01.2009

WYBIERAMY WYDARZENIE DNIA:

Super Express uraczył nas opowieścią o wściekłym ataku wierszoklety z Hrubieszowa, który stracił natchnienie. Czytelniku pamiętaj: NIGDY nie zadzieraj z wieszczem!

POSTAĆ DNIA:

Zostaje nią Jola Rutowicz (znowu ona?), która będzie europosłem. Przynajmniej tak twierdzi Piotr Tymochowicz. A on wie, co mówi. Pamiętacie? To właśnie ten pan wylansował kiedyś pewnego polityka w biało-czerwonym krawacie .  - Na pewno, by te wybory wygrała - mówi Tymochowicz z przekonaniem reporterowi Superaka. Coraz bardziej boimy się ''zmiany image'u'' Joli .

CYTAT DNIA:

''Radek, nitka Ci wystaje'' - krótka i treściwa wypowiedź premiera w Fakcie , skierowana do Radosława Sikorskiego . Oj, Radek, jak Ty się ubrałeś?

Więcej o: