Mamy dość Marcinkiewicza!

Kolorowa Alternatywa, odc. 18

Rozwód Marcinkiewicza i jego nowa dziewczyna są wszędzie. W Super Expressie "sensacyjny wywiad z byłym premierem" ("dzieci wiedzą, jak bardzo je kocham") i "zdjęcie z kochanką, które Marcinkiewicz przesłał jako ilustrację do wywiadu". W Fakcie szczere wyznania w stylu:

Prawda jest taka, że nie miałem romansu z moją nową miłością. Zaczęliśmy się spotykać na poważnie w grudniu, po tym, jak wszystko szczerze wyznałem żonie.

Czekamy na zdjęcia z rozprawy rozwodowej w Gali i Vivie! I relację na żywo w TVP Info. I koniecznie kolejne złote myśli w rodzaju: "Pytałem siebie: dlaczego muszę być sam?". Panie były premierze! Nowy image łączący rozterki Ryśka z Klanu i donżuanerię posła Zbigniewa "Moje koleżanki rozbierają się same" Girzyńskiego to był r-e-w-e-l-a-c-y-j-n-y pomysł.

WYBIERAMY WYDARZENIE DNIA:

Marcinkiewicz, który wysyła Super Expressowi zdjęcie z kochanką. Oczyma wyobraźni widzimy, jak wybiera, przebiera i przekłada zdjęcia, zastanawiając się, na którym wygląda najbardziej młodzieżowo.

POSTAĆ DNIA:

Karol Strasburger , który wg Faktu dostał dużą rolę w serialu "Pierwsza miłość". Panie Karolu, mamy nadzieję, że również w Polsacie wymsknie się panu jakiś żart.

CYTAT DNIA:

Dziś komentarz Wawiaka, czytelnika Super Expressu , który zauważył, że Marcinkiewicz:

Rozgrywa swoje życie w mediach jak Doda. Doda to przynajmniej ładna.

Więcej znajdziesz na www.se.pl i www.efakt.pl

Przegląd prasy kolorowej. Kolorowa alternatywa dla szarych niusów. Codziennie.

Więcej o: