Film dla dorosłych przerwał transmisję Super Bowl

Ciśnienie sięga zenitu, drużyny zdobywają kolejne cenne punkty, a tu nagle przerwa w transmisji i... film dla dorosłych zamiast meczu? Okazuje się, że nawet transmisje z Super Bowl nie uchronią się od wpadek.  

Miłośnicy sportu z Arizony mogli być zaskoczeni, gdy niedzielna transmisja telewizji KVOA z Super Bowl została przerwana. Zamiast ekscytującego meczu, widzowie zobaczyli na ekranach telewizorów... film pornograficzny ! Nie cały wprawdzie, tylko fragment. Po chwili zdezorientowani widzowie mogli znów cieszyć się transmisją najważniejszego meczu w roku.

Telewizja jest "zniesmaczona i zawiedziona" tym incydentem. Nietypową niespodziankę zobaczyli widzowie tylko jednej sieci kablowej , w ramach której KVOA jest dostępna dla widzów.

- KVOA sprawdzi co się stało, aby poinformować naszych widzów o przyczynach tej pomyłki . Kiedy przesyłaliśmy transmisję do kablówek, wszystko było w porządku - powiedział Gary Nielsen, szef telewizji. Sprawę zbada też pechowa telewizja kablowa.

- Myślałam, że to po prostu kolejna reklama - powiedziała jedna z telewidzek. Lokalne media otrzymały wiele telefonów od wściekłych fanów futbolu, którzy nie mogli w spokoju cieszyć się meczem.

Co ciekawe, nie była to pierwsza taka wpadka w historii transmisji ważnych wydarzeń sportowych . Pamiętacie wpadkę nowozelandzkiej telewizji?

Więcej o: