Zdjęcia duchów opanowały prasę, a Nelli jest "za ładna"

Kolorowa Alternatywa cz. 28

Lektura "Super Expressu" i "Faktu" przypomina dziś prawdziwy film grozy. W "SE": "duch zrzucił mnie z roweru" - szokująca historia Jarka z Niedrzwicy Kościelnej, którego na ziemię powalił duch lekarza, który 100 lat temu powiesił się z powodu nieszczęśliwej miłości. 18-latek rozpoznał zjawę po charakterystycznym cylindrze.

Duch w "Fakcie"

"Fakt" za to zamieścił historię ducha, który nawiedził kościół w Sędzisławiu. Zjawa raz siedzi spokojnie w kościelnych ławach, innym razem klęczy przed ołtarzem i "modli się, jakby pokutowała". Według osób, które widziały ducha, jest to "przezroczysta, nierzeczywista postać", na dodatek "ma długą brodę i czarny płaszcz".

"SE" przynosi też szokującą informację, że znana czeska piosenkarka Helena Vodrackova mieszka w... Dupce. A tak naprawdę w Ritce. Co po czesku oznacza własnie "dupka".

WYDARZENIE DNIA:

"Fakt": Policjanci z Gorzowa Wielkopolskiego u jednego z mieszkańców miasta znaleźli prawdziwy arsenał. Nie byłoby w tym nic szokującego, gdyby nie okazało się, że Gorzowianin... spał z kilkunastoma pistoletami w łóżku. Co więcej mężczyzna na żadną z posiadanych broni nie miał zezwolenia.

POSTAĆ DNIA:

Nelli Rokita , która żali się w "SE", że jest... za ładna! Dlatego właśnie nie mogła wystąpić w klipie promującym nowy wizerunek Prawa i Sprawiedliwości. Jej zdaniem "młode i ładne kobiety nie mają co liczyć na karierę w PiS".

CYTAT DNIA:

Tytuł w "SE": "Cyckiller - zabójcze piersi dwie". Co można dodać to wydawałoby się idealnego tytułu? Tylko informację, że Busty Heart potrafi rozbijać arbuzy biustem. Niestety dla niej, nie jest już posiadaczką największych piersi świata.

Więcej znajdziesz na www.se.pl i www.efakt.pl

Przegląd prasy kolorowej. Kolorowa alternatywa dla szarych niusów. Codziennie.

Więcej o: