Najlepsza praca świata - zostało już tylko 16 kandydatów

Najlepszą pracę na świecie dostanie ktoś ze szczęśliwej szesnastki wyłonionej przez władze Australii. Finaliści polecą teraz na tropikalną wyspę Hamilton, aby przejść ostateczne testy.

Biuro turystyki stanu Quennsland wskazało już 15 osób, które będą teraz ubiegać się o najlepszą posadę w historii. Kto ma na nią szansę? Szczęśliwcy pochodzą z całego świata - mamy reprezentantów Kanady, Irlandii, Chin, Japonii czy USA. Są wśród nich dziennikarze, prezenterzy telewizyjni, fotografowie, dj radiowy i recepcjonista. Dołączy do nich Clare Wang, która została wybrana w głosowaniu przez internautów.

Selekcjonerzy mieli wyjątkowo trudne zadanie. Początkowo wybrać mieli tylko 10 osób. Okazało się jednak, że to stanowczo za mało.

- Finałowa pięćdziesiątka była zachwycająca. Wszyscy pokazali ogromną pasję i wielki spryt - powiedział Peter Lawlor, minister turystyka australijskiego stanu.

Walka o pracę na wyspie niedługo przeniesie się na samo miejsce pracy. 16 osób poleci na Wielką Rafę Koralową.Od 3 do 6 maja trwać będą finałowe testy dla kandydatów. Po ich zakończeniu ogłoszone zostanie, wygrany lub wygrana.

Przypominamy - osoba, która dostanie pracę, będzie żyła jak w raju . Otrzyma 100 tys. dolarów za 6 miesięcy pobytu na wyspie. Do obowiązków jej opiekuna będzie należeć korzystanie z jej uroków.

Na stronie www.islandreefjob.com możesz wybrać swojego kandydata lub kandydatkę na wymarzoną posadę. 

ZOBACZ WIĘCEJ:

Najlepsza praca świata - jest już 50 wybrańców

Mieszka sam na wyspie, chce... niepodległości

Więcej o: