Awantura o darmowe jaja... 6 tys. darmowych jaj

Kolorowa Alternatywa odc.79

Naszą uwagę zwrócił kontrast pomiędzy okładkami "Super Expressu" i "Faktu" . Na "SE" już Wielkanoc, a na "Fakcie" jeszcze... dzikie żądze znanego aktora. Na szczęście, obie gazety zrezygnowały ze zdjęcia nagiej pani.

Ostatnio o dobrej pogodzie informował "SE" , dziś to "Fakt" ma dla nas wspaniałe wieści - wysokie temperatury, słońce i bezchmurne niebo. Aż trudno uwierzyć, że jeszcze niedawno musieliśmy się zmagać ze śniegiem i niskimi temperaturami. 

WYDARZENIE DNIA

Jednym z niewielu świątecznych artykułów w "Fakcie" jest klasyczny tekst o zuchwałości polityków. "Rząd ma już święta" , a Polacy muszą pracować, czytamy na 4 stronie gazety. "To wyglądało jak wojenna ewakuacja! Wyposażeni w wielkie walizy i pakunki ministerialni notable jeden po drugim wsiadali wczoraj do do limuzyn ". Innymi słowy - tekst zatytułowany jest prawidłowo, rząd naprawdę już ma wolne. A Polacy muszą pracować.

POSTAĆ DNIA

Naszym zdaniem, dziś nikt sobie zasłużył na to miano. Sprawdź, czy następnym razem będzie lepiej! 

CYTAT DNIA

"Wielka awantura o darmowe jaja " , "SE" , strona 10. O co chodzi? O 6 tys. jaj, które Nowosądecki ratusz przygotował do rozdania na Wielkanoc. Za akcję odpowiedzialni byli harcerze. Oni tez musieli ulec, gdy wieść o darmowych jajach rozeszła się trochę zbyt szybko. Wyszli na ulice z jajkami i od razu zostali oblężeni przez chętnych. 

Więcej znajdziesz na www.se.pl i www.efakt.pl

Przegląd prasy kolorowej. Kolorowa alternatywa dla szarych niusów. Codziennie.

Więcej o: