Cudem uszła z łap bestii - misia Knuta

Kolorowa Alternatywa, odc. 80

"Super Express" radzi dziś jak zachęcić mężczyzn do jedzenia warzyw. Okazuje się, że jest to bardzo proste - potrzebne są warzywa i ukochana kobieta.

Warzywa są zdrowe fot. 'Super Express'Warzywa są zdrowe fot. "Super Express" Warzywa są zdrowe fot. "Super Express" Warzywa są zdrowe fot. "Super Express"

Wybranka serca mężczyzny musi po prostu... ubrać się w warzywa, i sprawa załatwiona. Panowie, czy w taki sposób można Was zachęcić do jedzenia sałaty? 

Tytuł w "Fakcie" : "Mamy lwa we wsi". I wszystko jasne - "10 miesięczny drapieżnik zamieszkał na Mazowszu ". Lew przyjechał do Bojanowa z Francji wraz z cyrkiem. Uciekł swoim właścicielom i zamieszkał we wsi. Na razie wszyscy go kochają, chwalą i robią sobie z nim zdjęcia. "Na razie... "

WYDARZENIE DNIA

Zdecydowanie nieoczekiwana wizyta u misia Knuta opisana przez "Fakt" . "Niemcy są w szoku " - dlaczego? Pewna Niemka postanowiła wykąpać się w basenie należącym do wybiegu znanego nam doskonale misia. Chyba mu się to nie spodobało, ponieważ potężne zwierzę zaatakowało kobietę. Niemka "w ostatniej chwili " została uratowana.

POSTAĆ DNIA

Zdecydowanie "SE" i piękna narzeczona Dariusza Michalczewskiego, która "uciekła sprzed ołtarza ". Bo zapomniała bukietu. Ale wróciła.

CYTAT DNIA

Naszym zdaniem, nikt nie wsławił się niczym wartym zacytowania. Może jutro znajdziemy coś śmiesznego

Więcej znajdziesz na www.se.pl i www.efakt.pl

Przegląd prasy kolorowej. Kolorowa alternatywa dla szarych niusów. Codziennie.

Więcej o: