Kandydatka-karateka zleje Mariana

Kolorowa Alternatywa, odc. 86

"Oto Marta Niewczas, tajna broń SLD. Zleje Mariana " - głosi "Super Express" . Chodzi o kandydatkę SLD w nadchodzących wyborach - pani Marta jest wielokrotną mistrzynią świata i Europy w karate tradycyjnym.

Groźna pani kandydat fot. "Super Express"

A zlać ma Mariana Krzaklewskiego. Mimo wszystko, mamy nadzieję, że walka na scenie politycznej nie będzie wymagać biegłości w sztukach walki.

WYDARZENIE DNIA

"Koń wiózł do domu pijanego woźnicę" . "Superak" pisze o wielkim szczęściu Edmunda D. (57 l.) z Goleniowa. Mężczyzna był tak pijany, że dał radę tylko wdrapać się na swoją furmankę i zasnąć na niej. Na szczęście, wierny koń pana Edmunda szybko zorientował się w sytuacji i zawiózł naszego bohatera do domu.

POSTAĆ DNIA

Tajemniczy golas z "Faktu" (i z małej notki w "SE" ). Jak podaje gazeta, golas pojawił się na ulicach "perły Podkarpacia" , czyli Stalowej Woli i "niezrażony mknął po chodniku ubrany jedynie w buty i ciemne okulary, błyskając w słońcu cielesnymi walorami ".Policja poszukuje golasa.

CYTAT DNIA

"Gwiazdor czule dotykał kibici pięknej Alicji, a ona wsparta na ramieniu gwiazdora wyglądała olśniewająco" - tak "Fakt" opisuje rzadkie wspólne zdjęcia "niewiarygodnej " pary aktorów - Colina Farrela i Alicji Bachledy-Curuś.

Więcej znajdziesz na www.se.pl i www.efakt.pl

Przegląd prasy kolorowej. Kolorowa alternatywa dla szarych niusów. Codziennie.

Więcej o: