Byk złożył wizytę w supermarkecie

Nie był to wprawdzie słoń w składzie porcelany, ale i tak zdumiał pracowników i klientów irlandzkiego supermarketu. Wizytę rogatego klienta utrwaliła kamera przemysłowa.  

Byk uciekł rolnikowi z okolic Ballinrobe w hrabstwie Mayo na zachodnim wybrzeżu Irlandii. Na nagraniu widać, jak zwierzę wpada do sklepu, obiega teren rozglądając się po półkach, a potem zawraca i wybiega z supermarketu przez te same drzwi, którymi weszło.

W czasie wizyty byka w sklepie ucierpiały jedynie stoiska z owocami i warzywami. - Było słychać głośny huk i na początku nie wiedziałem co to jest. A potem zobaczyłem byka i tego biednego farmera jak biegł. Chciał go złapać (byka) , a po chwili musiał uciekać, bo byk zawrócił i wszystkich wystraszył - opowiada pracownik sklepu, Bernie Morrin. - Historia zakończyła szczęśliwie, a mogła potoczyć się w złym kierunku - stwierdził John Cummins, właściciel supermarketu Cummins' SuperValu. I nie omieszkał zauważyć, że zanim byk postanowił odwiedzić jego sklep , obojętnie minął po drodze supermarket Tesco . ZOBACZ TEŻ: Pracownica Lidla zamiast bananów znalazła... kokainę Zobacz, czym grozi praca w firmie Real (nadesłane) Więcej znajdziesz na Deser.pl

Więcej o: