Olejniczak "wylaszczony"

To nie jest okładka "Vivy!", ani nawet "Gali". To okładka "Wprost".

 

Słowa "wylaszczony" użyliśmy, choć go nie lubimy. To nie przypadek - zdjęcia Olejniczaka w rozchylonej koszuli ilustrują artykuł "Wprost" pt. "Politycy wylaszczają się do Brukseli". Tygodnik znów zaskoczył okładką, ale tym razem w o wiele lepszym stylu. Ubrany Wojciech Olejniczak wygląda o niebo lepiej niż goły Marcinkiewicz . Przyznajemy, wygląda naprawdę dobrze .

- Ma figurę niczym model, a ubiera się prawie wyłącznie w sklepach Hugo Boss - podkreśla tygodnik. Olejniczaka z figurą zestawiono z innymi "wylaszczonymi" politykami, m.in. z Ziobrą ("zrezygnował z zaczeski na dupkę, teraz nosi modną fryzurę") i Zalewskim ("w kieszeni zawsze ma elegancką papierośnicę").

Towarzystwo doborowe, ale przemiana Olejniczaka i jego rozchylona koszula nie wszystkim się spodobała. Największe oburzenie wyraziła posłanka PiS, Nelli Rokita. - Zdjęcia są rozerotyzowane i wulgarne, a Olejniczak upadły politycznie - mówiła w TVN24. Jej zdaniem, Olejniczak należy do mężczyzn, dla których"taka sesja to jedyna szansa".

Partyjnego kolegi broniła Joanna Senyszyn. - To ciacho i niezła laska! Mamy równouprawnienie. Do tej pory emocje budziły roznegliżowane kobiety, teraz przyszedł czas na mężczyzn - podkreślała radośnie. - Patrzę i podziwiam - komentował Bronisław Komorowski.

Czy polityk powinien robić takie rzeczy? Czy Olejniczak to rzeczywiście ciacho? Zapytaliśmy warszawiaków:

"Olejniczak wygląda smakowicie"

Sam poseł nie spodziewał się chyba tak dużego zainteresowania okładką. - Codziennie biegam, ćwiczę, staram się dobrze wyglądać, ale wokół tego zdjęcia narosła jakaś niezasłużona fama. Tylko dwa czy trzy guziki były rozpięte - mówił. Nie chciał przyznać, że zdjęcie jest "erotyczne i seksowne". A Monika Olejnik próbowała...

A Wam? Podoba się okładka? Zachęcamy do dyskusji.

POLECAMY:

Jeśli jeszcze nie widziałeś - okładka z nagim Marcinkiewiczem

Jacek Kurski i straszna wpadka w Radiu Maryja

Więcej o: