Chłopcy się pobili o piękną Helenę

Kolorowa Alternatywa, odc.97

"Super Express" pyta się dziś, czy Janusz Palikot rozpoczął otwarty bunt przeciwko liderowi PO, Donaldowi Tuskowi , a my pytamy się, dlaczego artykuł o transferze Euzebiusza Smolarka do Grecji został zatytułowany "Ebi wchodzi na saloniki "... To oczywiście wyjątkowo pomysłowa gra słów - z tej okazji zapraszamy do wyboru wydarzenia, postaci i cytatu dnia:

WYDARZENIE DNIA

Piękna Helena fot. "Super Express"

"Chłopcy pobili się o piękną Helenę " - szokujące zajście opisuje "SE" . Dwaj panowie, Adam i Kazimierz, mieszkający w domu starców rzucili się na siebie, gdy walka o serce "najpiękniejszej pensjonariuszki Domu Pomocy Społecznej w Starzynie" stała się wyjątkowo zażarta. Pani Helena faworyzuje pana Adama, jednak pan Kazimierz nie przestawał jej zaczepiać. Doszło więc do bójki - pan Kazimierz wylądował po niej w szpitalu. Pani Helena była zachowaniem adoratorów bardzo zaskoczona.

POSTAĆ DNIA

Nieśmiertelna Nelli Rokita , która według "Faktu" na posiedzeniu Sejmu jest "jednym uchem w Hiszpanii ". O co chodzi? "Słuchawki w uszach, na kolanach discman " - posłanka pilnie uczy się języka hiszpańskiego i powtarza słówka.

CYTAT DNIA

"Ukradli muuuuu krowy " - historia kradzieży zwierząt opisana przez "Fakt" oczywiście sama w sobie oczywiście nie jest zabawna, ale tytuł...

Więcej znajdziesz na www.se.pl i www.efakt.pl

Przegląd prasy kolorowej. Kolorowa alternatywa dla szarych niusów. Codziennie.

Więcej o: