Klient restauracji dostał głowę węża

W brokułach na swoim talerzu. Restauracja domaga się śledztwa.

 

Nietypowe danie podano w lokalu w Clifton Park (w stanie Nowy Jork), należącym do dużej, amerykańskiej sieci T.G.I. Friday's . Właściciel restauracji twierdzi, że ktoś dodał głowę węża do gotowej potrawy i domaga się od policji wszczęcia dochodzenia w tej sprawie.

- Z całą pewnością traktujemy to bardzo poważnie i natychmiast wycofaliśmy produkt ze wszystkich naszych restauracji do momentu zakończenia śledztwa - mówi Amy Freshwater, wicedyrektor ds. komunikacji i PR w Carlson Restaurants Worldwide, firmie, która jest właścicielem sieci.

Niezależne laboratorium , które podjęło się zbadania tajemniczej głowy, stwierdziło, że nie została ona ugotowana. Musiała zatem znaleźć się na talerzu już po przygotowaniu brokułów. Jack Pendleton, pechowy klient restauracji , zarzeka się, że to nie on podłożył głowę węża. Zrobił jej tylko zdjęcie i wysłał kilku znajomym. Nie zamierza domagać się odszkodowania.

- Nie wiemy, kto był zaangażowany w ten bezsensowny akt manipulacji , ale w pełni współpracujemy z władzami i w całej rozciągłości prawa będziemy ścigać osobę lub osoby zaangażowane - stanowczo przekonuje Freshwater.

POLECAMY:

Fałszywy kelner oszukiwał klientów restauracji

W Hiszpanii padła najwyższa wygrana na loterii - 126 mln euro!

Więcej o: