Zbigniew Ziobro się żeni - Sejm huczy od plotek

Kolorowa Alternatywa, odc. 101

101 wydanie naszego przeglądy kolorowej prasy zdecydowanie zdominował Zbigniew Ziobro. Czy plotki są prawdziwe?

WYDARZENIE DNIA

"Fakt" przynosi nam dziś sensacyjną wiadomość - "Ziobro się żeni!" . "Pierwszy kawaler IV RP" postanowił się ustatkować - od takich plotek ma aż huczeć w Sejmie. Polityk zaczął bardziej dbać o siebie - zmienił fryzurę i częściej się uśmiecha. Mieliśmy nadzieję, że poznamy nazwisko wybranki serca byłego ministra sprawiedliwości, niestety, okazuje się, że nie znamy nawet daty ceremonii.

Koledzy polityka PiS nie zdradzają tajemnic klubowego kolegi. Zapytani o przyszłą żonę Ziobry, odpowiadają tylko "Ta, wiesz, która zaciągnie go przed ołtarz... ". Czy będzie to Patrycja Kotecka

Zbigniew Ziobro fot. "Fakt"

Przyznajemy, że plotki w Sejmie to jeszcze nie dowód na to, że ślub Zbigniewa Ziobry naprawdę jest coraz bliżej. "Fakt" ma jednak koronny dowód - przecież sama wróżka Miriam przepowiedziała politykowi ślub i dziecko! Sam Ziobro powiedział wtedy, że będzie dobrym ojcem.

POSTAĆ DNIA

Nie mamy żadnych wątpliwości. Ziobro jest tylko jeden.

CYTAT DNIA

"Lis mnie okradł. Rudy złodziej grasuje pod Szczecinem ", czyli "Super Express" . Pan Andrzej został okradziony przez lisa. Z ryb. Ale na policje nie pójdzie, mimo tego, że "ma dokładny portret pamięciowy ".

Więcej znajdziesz na www.se.pl i www.efakt.pl

Przegląd prasy kolorowej. Kolorowa alternatywa dla szarych niusów. Codziennie.

Więcej o: