Odnalazła brata po 32 latach. Był jej sąsiadem

Matka rodzeństwa miała 16 lat, gdy oddała syna do adopcji. Nigdy o nim nie zapomniała, opowiedziała o chłopcu młodszym córkom. Jedna z nich przeprowadziła się, zaprzyjaźniła z sąsiadem i... rozpoznała zaginionego brata. 

Cała trójka, nareszcie razem, opowiedziała swoją niezwykła historię w piątek w programie "The Early Show" w TV CBS.

Jamie Wheat urodził się w 1977 roku w w stanie Luizjana. Jego mama, JoEllen Cottrell wkrótce potem przeprowadziła się do Missouri. Tam zamieszkała na stałe, urodziła trzy córki. Nigdy przed nimi nie ukrywała prawdy. - Moje dziewczynki zawsze wiedziały, że mają brata - mówi JoEllen.

Ale nikt nie przypuszczał, że jedna z nich, Candace Eloph , zamieszka tak blisko Jamie'ego. Minęły trzy dekady, Candace przeprowadziła się do Shreveport w Luizjanie. Naprzeciwko jej domu, po drugiej stronie ulicy mieszkał 32-letni Jamie Wheat. Jako sąsiedzi szybko zaprzyjaźnili się, spędzali razem dużo czasu.

Pewnego dnia Candace opowiedziała sąsiadowi o swoim bracie, który urodził się w 1977 roku i został oddany do adopcji. - To zupełnie jak ja. Też jestem adoptowany - stwierdził zaskoczony Jamie.

W trakcie rozmowy okazało się, że łączy ich o wiele więcej. Jego biologiczna mama również miała 16 lat, kiedy oddała go do adopcji, a przybrana mama ma rude włosy - takie jak kobieta, która adoptowała brata Candace.

Przypadek? Niemożliwe. Testy DNA potwierdziły ich przypuszczenia: na 99,995 procent Candance i Jamie są rodzeństwem. - Czuję jakby ktoś zdjął ze mnie ciężar - mówi szczęśliwy Jamie. Po 32 latach spotkał swoją matkę. JoEllen chce teraz wrócić do Luizjany, żeby być bliżej dzieci.

POLECAMY:

Dzieci, zamienione w szpitalu, spotkały się po 56 latach

Obama podał policjantowi rękę, a Gordon Brown...

Więcej znajdziesz na Deser.pl

Więcej o: