Joanna Mucha jako Lara Croft

Takiej Joanny Muchy jak na okładce "Wprost Light" jeszcze nie widzieliście. 

Miss Sejmu pokazała się w tygodniku w zaskakującej stylizacji autorstwa Tomasza Jacykowa . "Light" ani "easy" z wyglądu na pewno nie jest. Włosy ściśle upięte w kucyk, obcisła bluzeczka na ramiączkach, wojskowe spodnie i ta broń w ręku. Wypisz wymaluj Lara Croft .

Taka dziewczyna musi wzbudzać respekt. Zwłaszcza, że trenuje karate, jest silna, twarda i zdyscyplinowana. Marzy o własnym worku treningowym. Marny jego los. - Skopanie tego worka, żeby wyładować emocje, na pewno sprawi mi wielką frajdę - mówi posłanka PO w rozmowie z "Wprost Light".

W obliczu takiej zawodniczki nawet koledzy parlamentarzyści zgrywają twardzieli. - Zdjęcia jak zdjęcia - mówi Jan Dziedziczak z PiS . I dodaje nie odrywając wzroku od tygodnika: - Ja tu nie widzę... za bardzo... Nic ciekawego, prawdę mówiąc.

Dla porządku dodajmy, że sesji zdjęciowej Joanny Muchy towarzyszy wywiad. Bardzo interesujący. O kosmetykach, późnym wstawaniu i wychowaniu dzieci. Trochę psuje wizerunek twardej zawodniczki, ale w końcu miało być "light".

Więcej znajdziesz na wprostlight.pl

Zobacz Joannę Muchę po godzinach...

POLECAMY:

" Wylaszczony" Olejniczak: Okładka "Wprost" to nie fotomontaż

Zaskakujące: co Mona Lisa robi w białoruskiej straży pożarnej?

Więcej o: