UFO - flota świateł nad Wielką Brytanią

UFO pojawiło się nad miejscowością Lincoln. - Po 5 minutach błyszczące świecące obiekty zatrzymały się w powietrzu na chwilę, po czym wystrzeliły w powietrze i zniknęły.

Brytyjskie miasto dotychczas znane było z kręcenia tutaj "Kodu Leonarda da Vinci". Czy teraz będzie znane z wizyty całej floty UFO ? Według relacji świadków, tej nocy było ich nad Lincoln ponad 30.

Zaczęło się około 22:30. Nad Lincoln zauważono grupę świetlistych punktów. - Na początku było ich 26. Latały wokół siebie jakby grały w jakąś grę - opowiada 54-letni Paul, świadek niezwykłego zdarzenia. Po chwili do tej grupy UFO dołączyło jeszcze 7 obiektów.

- Nie mam pojęcia co to było. Latałem samolotami i śmigłowcami i wiem, że nie widzieliśmy nic takiego. Śmigłowce nie mogłyby lecieć tak szybko i w takiej formacji - kontynuował Paul.

Według ekspertów od UFO nie mamy tutaj do czynienia ze sztucznymi ogniami. Jak mówi Phil Hoyle z grupy UFO Investigation Unit, ruch świateł wskazywał na sterującą nimi inteligencję.

- Nie wiem co to mogło być. Tej nocy żaden z naszych samolotów nie był w powietrzu - powiedział rzecznik prasowy pobliskiej bazy brytyjskich sił powietrznych.

POLECAMY: 

Ma 11 lat, właśnie ukończył studia. Ma dyplom z astrofizyki

Dramatyczny... przycisk. Skorzystaj z niego, gdy dzieje się coś dramatycznego

Więcej o: