Chcesz się oświadczyć? Zastanów się

Zgubiony pierścionek, problem z wybraniem miejsca, a na koniec wybranka i tak mówi: "nie". Jeśli myślisz o ślubie... No cóż, czeka Cię długa i wyboista droga 

Problem 1. Rada: Zawsze dobrze pilnuj pierścionka

Lefkos chciał się oświadczyć w wyjątkowy sposób. Włożył więc pierścionek do balonu z helem. Nie sprawdził jednak prognozy pogody na dzień, który wybrał na oświadczyny. A zapowiadali wichurę... Lefkos nawet nie doszedł do domu ukochanej, gdy balon po prostu mu odleciał! - Czułem się jak idiota - powiedział Lefkos.

Problem 2. Rada: Miej pewność, że się uda

Tylko pamiętaj - jeśli nie jesteś pewien, nie decyduj się na oświadczyny . Inaczej możesz skończyć tak:

Problem 3. Rada: Wybierz odpowiednie ( specjalne, wyjątkowe, magiczne... ) miejsce

Niektóre kobiety marzą o wyjątkowym ślubie, musisz być na to przygotowany. Brytyjskie małżeństwo wpadło na naprawdę odlotowy pomysł na ślub - pobrali się stojąc na skrzydłach samolotów :

Z samolotu trzeba czasem zejść na ziemię - do baru Taco Bell, na ślub Paula i Caragh. Amerykanie pobrali się w fast foodzie, ponieważ "spędzali tam dużo czasu" . Ślubu udzielał im znajomy, który uprawnienia uzyskał przez internet.

Problem 4. Rada: Myślisz, że się udało? Sprawdź, czy ślub jest ważny

Na pierwszy rzut oka wydawało się, że wszystko poszło zgodnie z planem. Ślub Nelsona i Cynthi z USA się odbył, małżonkowie żyli ze sobą 40 lat. I nagle okazało się, że wcale nie są małżeństwem! Dlaczego? Ponieważ ksiądz... pomylił się - nie dopełnił formalności. Para w końcu udowodniła przed sądem , że przez 40 lat naprawdę była małżeństwem.

Sprawa Cynthii i Nelsona jest malutka w porównaniu do tego, co wydarzyło się w Brazylii. Ksiądz Osiela Luiza dos Santosa odprawił ponad 400 ślubów , po 20 latach okazało się, że... nie miał do tego prawa . Wszystkie trzeba będzie powtórzyć. Dlaczego? Kościół odebrał duchownemu uprawnienia do odprawiania ślubów po tym, jak on sam się ożenił w 1988 roku. Niestety, nie wiadomo dlaczego dopiero w 2008 roku sprawa ujrzała światło dzienne.

Problem nr. 5 - spokojnie, i tak nie przygotujesz się na wszystko

Możesz np. zostać aresztowany. 45-letni Amerykanin miał sądowy zakaz zbliżania się do byłej żony. Oboje jednak o tym... zapomnieli, kiedy postanowili się ponownie pobrać. Jak się okazało, policja nie zapomniała i na weselu aresztowała pana młodego.

Trzeba też pamiętać o dzieciach. Niektóre zazdroszczą dorosłym tak bardzo, że same też chcą wziąć ślub. 6-latek i jego 7-letnia wybranka ( dzieci twierdziły, że są zakochane ) poszli o krok dalej - postanowili pobrać się w... Afryce . Na szczęście, nie udało im się wylecieć z Hanoweru.

Jeśli wszystko się udało, oświadczyny zostały przyjęte a ceremonia odbyła się bez zakłóceń, pamiętaj - to jeszcze nie koniec. Twoja żona może Cię zostawić dla barmana z wesela...

POLECAMY:

Kochanowski: Murzyn? Mateuszku, ten pan jest z czekolady [WIDEO]

Zapłacił za papierosy, odliczyło mu z konta 23 biliardy

Jacksonowi zapaliła się głowa [WIDEO]