Nowa najlepsza praca na świecie?

Kochacie luksusowe hotele i wylegiwanie się na plaży? To praca dla Was!

Poszukiwane są pary, które zostaną... testerami podróży poślubnych . Czekają na nie ekskluzywne kurorty na całym świecie. Zadanie będzie polegało na półrocznej podróży od jednego pięciogwiazdkowego hotelu do drugiego. Na trasie podróży są najromantyczniejsze miejsca w Europie, Afryce, Azji i Stanach Zjednoczonych.

Jak można było się spodziewać, zainteresowanie tą pracą jest ogromne. Jednak ilość zgłoszeń przerosła oczekiwania organizatorów. - To szaleństwo - mówi Rosemarie Meleady, dyrektor zarządzający agencji podróży , która organizuje całą zabawę. - Mamy już zgłoszenia z Chin, Macedonii, Chorwacji, Indii i Arabii Saudyjskiej - mówi Meleady - Bez przerwy napływają kolejne - dodaje.

Irlandzka agencja podróży zainspirowała się kampanią '' Najlepsza praca na świecie '' prowadzoną w Australii. Podobnie jak podczas tamtej akcji, zadaniem uczestników, będzie opisywanie swoich wrażeń na blogu. - Mogą pisać, gdy zejdą już z hamaka, popijając szampana - mówi Meleady. Dodatkowo raz w miesiącu mają napisać artykuł do ''The Irish Times''. Koszt podróży (oczywiście) pokrywa pracodawca. Dodatkowo zatrudniona para dostanie 20 tys. euro .

Jeśli chcecie wysłać swoje CV, możecie to zrobić jeszcze do 7 kwietnia na TEJ STRONIE>>>

ZAPRASZAMY NA DESER.PL || FACEBOOK || WYKOP

Więcej o: