"Podciągnij spodnie!" Też masz dość takich widoków?

Senator wyruszył na wojnę (na billboardach) przeciwko wystającym majtkom.

Dwóch młodych ludzi z nisko spuszczonymi spodniami i wystającą spod nich bielizną. A obok napisy: ''Jesteśmy lepsi niż to! Podciągnij spodnie, popraw swój wizerunek!'' Na wielkim plakacie w centrum Nowego Jorku. Do dziwnej kampanii przyznaje się amerykański senator (i emerytowany policjant) Eric Adams.

- Zyskasz większy szacunek, jeśli podciągniesz spodnie - tłumaczy polityk w swoim przesłaniu do młodzieży na YouTube . Tym samym oficjalnie włącza się do walki o... majtki (i podciąganie spodni).

A wielu przed nim już próbowało. Na początku roku dużą popularność wśród internautów zyskał filmik z występem jednego z uczestników amerykańskiego ''Idola'' - Larry Platt nie przeszedł do kolejnego etapu show, ale zyskał sławę dzięki piosence ''Spodnie na ziemi''. Nawet Barack Obama wypowiedział się ostatnio w tej sprawie:

Niektórzy ludzie mogą chcieć oglądać twoją bieliznę. Ja do nich nie należę.

Bielizny swoich uczniów nie chciał również oglądać dyrektor szkoły średniej w St Petersburgu na Florydzie, który zamówił tysiące plastikowych pasków. Chciał w ten sposób pomóc uczniom uzupełnić braki w garderobie i wymóc noszenie spodni ''jak należy''.

Eric Adams stwierdził, że ma dość, gdy w pociągu zobaczył pasażera z wyjątkowo nisko spuszczonymi spodniami. - Wszyscy w pociągu patrzyli na niego i kręcili głowami. I nikt mu nic nie powiedział - opowiada. Teraz senator z Nowego Jorku próbuje zmienić nastawienie społeczne do tego zjawiska.

Hal

ZAPRASZAMY NA DESER.PL || FACEBOOK || WYKOP

Więcej o: