Anna Komorowska w zimnej kąpieli. Te zdjęcia robią wrażenie

Pierwsza Dama króluje dzisiaj na okładce Faktu

Anna Komorowska baluje nad Bałtykiem. Najpierw tabloidy pokazały pierwsze zdjęcia z weekendu w prezydenckiej rezydencji w Juracie (z mężem), wczoraj Pierwsza Dama ochrzciła swój pierwszy statek (bez męża), a dzisiaj możemy podziwiać żonę prezydenta RP w stroju kąpielowym (znowu bez męża - ale za to z szefem kancelarii prezydenta RP Jackiem Michałowskim). W BARDZO zimnym morzu.

Anna Komorowska w BałtykuAnna Komorowska w Bałtyku Fot. ''Fakt'' 07.09.2010

Pierwsza Dama w ''odmętach Bałtyku'' (fot. ''Fakt'' 07.09.2010)

Woda w Bałtyku według Faktu miała tylko 16 stopni i było delikatnie mówiąc chłodno - ale to nie wystraszyło ani Pierwszej Damy, ani Jacka Michałowskiego, ani nawet fotoreportera tabloidu. To musiał być naprawdę niesamowity widok - koledzy z Faktu byli pod takim wrażeniem, że... Oddajmy im głos:

Porywisty wiatr zrywa na morzu grzebienie fal, a lodowata woda zamraża ziarenka piasku na bałtyckiej plaży. Chłód powietrza przenika do szpiku kości nielicznych spacerowiczów. Nagle jedna z tych osób zrzuca z siebie ubranie i mimo przejmującego zimna dzielnie wskakuje w morską toń.

Jak się domyślacie, tym odważnym morsem, który ''z pasją rzucił się w wysokie fale'', była Anna Komorowska (58 l.). Szczerze podziwiamy.

Więcej zdjęć znajdziesz na fakt.pl .

Hal

TEŻ JESTEŚ NA FACEBOOKU? DOŁĄCZ DO FANÓW DESERU>>>

Więcej o: