Poznajesz tych ludzi? [WIDEO]

Znalazł w parku rolkę filmu. Wywołał, a tam - niesamowite zdjęcia. Kto je zrobił?

ZOBACZ ZDJĘCIA Z TAJEMNICZEGO NEGATYWU >>>

Nie wiadomo. Ale jeśli znasz tych panów... To daj znać. Todd Bieber szuka właścicieli negatywu, który ktoś zgubił w parku na Brooklynie. I prosi o pomoc internautów.

 

Po burzy śnieżnej, która w okresie Świąt przykryła Nowy Jork prawie półmetrową warstwą śniegu, Bieber wybrał się na spacer po mieście na nartach. Jechał właśnie przez Prospect Park, kiedy zauważył leżącą w śniegu rolkę filmu. Podniósł z zainteresowaniem, schował do kieszeni - i jakiś czas później wywołał. A wtedy...

- Nie jestem krytykiem, ale te zdjęcia są naprawdę dobre - stwierdził zaskoczony. Czarno-białe zdjęcia musiały powstać w trakcie wycieczki po zaśnieżonym Nowym Jorku, prawdopodobnie zrobili je turyści. - Holendrzy? Rosjanie? Mają taki europejski wygląd - zastanawia się Bieber.

Nowojorczyk postanowił odnaleźć autorów zdjęć w najprostszy z możliwych sposobów - zamieścił wideo na YouTube . Sprawę nagłaśniają amerykańskie media (historię opisuje m.in. tygodnik ''Time'' na swojej stronie internetowej), filmik ma już ponad 165 tys. odsłon, Bieber dostaje setki maili i komentarzy na forum YouTube - ale właścicieli rolki filmu nadal nie udało się odnaleźć.

Jeśli wiesz, kto może być autorem tych zdjęć z Nowego Jorku - napisz do Todda Biebera: brooklynfoundfilm@gmail.com .

Red. H.

TEŻ JESTEŚ NA FACEBOOKU? DOŁĄCZ DO FANÓW DESERU>>>

Więcej o: