- Jak blisko mam podlecieć? - Najbliżej jak możesz [WIDEO]

W Internecie krążą zdjęcia europejskiego myśliwca Tajfun na których w powietrzu zbliża się na odległość zaledwie kilku metrów do ekipy filmowej stojącej w otwartym włazie transportowca. To nie Photoshop. To plan filmowy reklamy RAF-u.

Twórcy reklam dla RAF-u wiedzą jak przekonać widzów, że praca w siłach powietrznych może być ekscytująca. Najlepszym dowodem jest to, że spot reklamowy nakręcony w 2007 roku nadal cieszy się popularnością internautów (zdjęcia z planu można zobaczyć

TUTAJ

).

Jedyne słowa padające w filmie przekonują, że w RAF jest 60 różnych karier do wyboru i ''nie musisz być pilotem, żeby latać'' , jednak to właśnie wyczyn pilota, wykonującego ryzykowny manewr wzbudził największe zainteresowanie.

 

Robienie reklam dla RAF-u może być równie fascynujące, jak latanie myśliwcem. Atrakcje na które można się natknąć to m.in wspomniany wyżej ekstremalnie bliski kontakt z 'Tajfunem' , oglądanie przelotów tuż nad wieżowcami oraz przesiadywanie na lotniskach. Oto jak wyglądały prace na planie zdjęciowym:

 

TOP 5 ciętych tekstów Moniki Olejnik>>

Więcej o: