Kup satelitę, strzelbę dostaniesz gratis. Liczy się dobra promocja

Gdzie można zakupić tego typu zestaw? Tak tak, oczywiście, że w Stanach Zjednoczonych. Konkretniej w sklepie Radio Shack, gdzie sprzedawca do każdej podpisanej umowy abonamentowej dorzuca pistolet lub strzelbę. Okazja?

Jeżeli potrzebujesz 'gnata' i anteny satelitarnej, najlepszym miejscem może być jeden ze sklepów w Hamilton (stan Montana). Jeżeli podpiszesz tam umowę abonamentową na telewizję satelitarną, w prezencie otrzymasz... pistolet HiPoint 380 lub strzelbę strzelającą amunicją 20-gauge (np. Winchester 1200).

(fot. HiPoint) HiPoint 380 (fot. HiPoint)

Jak mówią właściciele sklepu, za nietypową promocją nie stoi żadna szczególna ideologia. Po prostu pewnego dnia przyszedł im do głowy pomysł, aby dorzucać broń do talerzy satelitarnych. Miało to pomóc w rozreklamowaniu sklepu. Jak się okazało, był to strzał w dziesiątkę.

Co ciekawe, najczęstszymi klientami korzystającymi z 'pakietu' są... kobiety. Panie, które normalnie nie kupiłyby broni, chętnie sięgają po tą oferowaną w promocji. Niestety, nie wiemy, czy ich wybór pada na poręczny pistolet, czy raczej na potężnego shotguna.

(fot. worldguns.ru)

Winchester 1200 (fot. world.guns.ru)

Pacyfiści nie powinni jednak czuć się poszkodowani. Jeżeli nie chcą broni, otrzymają karnet na 50$ do Pizza Hut. Właśnie za to kochamy Amerykę. Swoją drogą, to nie pierwszy przypadek, kiedyś do czegoś dorzuca się 'gnata' za darmo. Ostatnim razem w promocji oferowano 'Kałacha'.

10 piw, których już nie ma >>>

Więcej o: