niedźwiedź polarny

Więcej o:

niedźwiedź polarny

Wypowiedzi na forum o:

niedźwiedź polarny

 • Niedźwiedzia polarnego szukam

  Szukam wzoru niedźwiedzia polarnego - takiego do wrobienia, może komuś się rzuciło w oczy gdzieś bo jakoś nie mogę znaleźć... Wzór musiałby być niezbyt duży bo chcę go wrobić w czapkę :) -- moja strona: blog:

 • Dzień Niedźwiedzia Polarnego

  Niedźwiedź polarny gatunkiem zagrożonym Niedźwiedź polarny został wpisany przez rząd USA na listę gatunków zagrożonych. Tym samym dostąpił wątpliwego zaszczytu zostania pierwszym gatunkiem uznanym za zagrożony wskutek ocieplenia klimatu. -- Jurek-de1 Co się tak gapisz??? Rusz palcami i coś napisz!!!

 • NIEDŹWIEDZIE POLARNE NA ISLANDII

  Niedźwiedzie polarne na Islandii? Przecież ich tam nie ma. A jednak...Sławna Landnamabók ? Księga o zasiedleniu, napisana ok. 1280 r. podaje historię wikinga Ingimunda, który osiedlił się w Vatnsdalu. Ingimund znalazł w Hunavatn niedźwiedzia polarnego z dwoma młodymi. Wtedy popłynął do Norwegii i

 • to wina niedźwiedzi polarnych!!!

  To wina niedźwiedzi polarnych, które zaczęły nadmiernie puszczać wiatry!!!

 • Spacer ratunkiem dla niedźwiedzi polarnych

  Jeżeli nie uda się ograniczyć zmian klimatu i powodowanego przez nie kurczenia się powierzchni lodu Arktyki, w ciągu następnych 50-75 lat może wyginąć nawet 30% niedźwiedzi polarnych. Biorąc udział w charytatywnym spacerze ECCO Walkathon, który odbędzie się 11 września w Warszawie, możesz pomóc

 • Zmarł najstarszy niedźwiedź polarny na świecie

  W Kanadzie zmarł najstarszy niedźwiedź polarny na świecie, wychowana w niewoli 42-letnia Debby - poinformował ogród zoologiczny w Winnipeg w Kanadzie. - Ogród Zoologiczny Assiniboine w Winnipeg z ogromnym smutkiem informuje, że niedźwiedzica polarna Debby - jeden z najsłynniejszych i najbardziej

 • Małe zoo lucy. Niedźwiedź polarny Snowbert.

  Niedźwiedź polarny Snowbert /An Vrombaut Z serii: Małe zoo Lucy str. 8 "Potrafił wyrzeźbić w śniegu i lodzie wspaniałe baśniowe figury, które pięknie połyskiwały w słońcu."

 • Niedźwiedzie polarne & & #35 8211; kumulacja trucizn

  Niedźwiedzie polarne ? kumulacja trucizn Pozdro. Jędruś

 • A wy pomagacie przetrwać niedźwiedziom polarnym?:)

  Biskup pewnie nie wie i pewnie nie uwierzycie... że oszczędzając energię w Warszawie pomagacie przetrwać niedźwiedziom polarnym na biegunie? A jednak. Ja kliknąłem dla klimatu na A wy? :-)

 • Jedyny w Polsce niedźwiedź polarny nie żyje

  I tak wymarły w Polsce niedźwiedzie polarne. Kolejna ofiara ocieplenia ziemskiego. Trzeba koniecznie ograniczyć emisje CO2 do atmosfery, albo będziemy coraz częściej czytać takie wiadomości. Błagam was - ograniczcie konsumpcję Coca-Coli i wody gazowanej!