spódnica

Więcej o:

spódnica

Wypowiedzi na forum o:

spódnica

 • Zwężenie spódnicy w pasie- umiecie?

  Dziewczyny, kupiłam piękną spódnice przez net, ale jest trochę za szeroka w pasie. Z tyłu ma gumkę. Czy aby ją zwęzić, wystarczy, że przetnę tę gumkę, skrócę do odpowiedniego rozmiaru i z powrotem zszyję gumkę+ zaszyję materiał?

 • Sklepy z pięknymi spódnicami- gdzie szukać?

  Jestem maniaczką spódnic. Lubię nietypowe, oryginalne, asymetryczne z przeszyciami. Mam jeden ulubiony sklep w sieci, ale ma same duże rozmiary. A ja noszę S. Gdzie szukać takich sklepów, w sieciówkach nuda, może są jakieś w sieci, albo stacjonarne w Wawce?

 • Bo Maryja chodziła w spódnicy...

  Bez majtek też, panowie franciszkanie. A niby w czym miała się nosić. Franciszkanom wpadło pod sufity, by kobiety na maj przygotowały sobie suknie i spódnice na wyjścia na ulice zamiast portek. Skąd oni wiedzą, że radowaly ją przeciagi i czy aby nie zapałałaby chęcią do spodni? Jeśli chodzi o to aby

 • Długa spódnica z dzianiny

  Dostałam na Gwiazdkę długą, czarną spódnicę wełnianą, wąską z rozcięciem do kolana po jednej stronie. Ematko, poradź proszę, jak to ograć i zestawić, żeby nie wyszło ciotkowato - da się? Jestem zdecydowanie po niskiej stronie i, że tak powiem, mam na czym siedzieć, aczkolwiek gruba nie jestem.

 • Nie ukradłam spódnicy ale..

  Jak meme kocham....Najuczciwiej w świecie za nią zapłaciłam (nie mierzac) I wylazłam ze sklepy z tym klipsem zabezpieczającym nie piszcząc przy wyjściu. Spódnica odleżała swoje od wczesnej wiosny zapomniana.. paragon w czeluściach torebki zniknął.. Jak to dziadostwo usunąć nie niszcząc spódnicy?

 • Re: Stylizacja- czarna ołówkowa spódnica.

  Czarna ołówkowa spódnica to biurowy klasyk, żeby przełamać jej formalny charakter bluzka powinna być w bardziej swobodnym , casualowym stylu.

 • Re: Stylizacja- czarna ołówkowa spódnica.

  Moim zdaniem taka spódnica prawie zawsze da efekt sekretarki. No, chyba, że trampki i bluza, ale trochę mi się to gryzie.

 • Re: Zwężenie spódnicy w pasie- umiecie?

  Najpierw zepnij agrafką z tyłu, tyle ile potrzebujesz zwęzić i zobacz, czy się spódnica nie zdefasonuje przez to. Może lepiej by było wciągnąć gumkę w pozostałą część paska spódnicy, jeśli taki pasek jest, albo po obu bokach spódnicy.

 • Spódnica

  dziewczyny gdzie kupię spódnice o takim fasonie?, z przewiewnego materiału, długość do kolan, nie opinający a właśnie taki swobodny, luźny fason, materiał może być gładki lub ewentualnie jakiś drobny wzór jak na zdjęciu. Przejrzałam wiele stron i nie ma, jedyne jakie znalazłam to na ale niestety

 • Spódnica dzianinowa

  Kupiłam sobie wysyłkowo miękką spódnicę z dzianiny, przyszła i niestety jest za długa. Czy jest jakiś sposób, żeby ją skrócić? Czy jednak odesłać? W długości midi wyglądam źle, a metoda zawijania w talii nie działa, bo tkanina jest dość gruba i robi mi się taki nieładny wałek. Aha, na górze spódnica