Więcej o:

uniwersytet warszawski

Wypowiedzi na forum o:

uniwersytet warszawski

 • Ewakuacja Uniwersytetu Warszawskiego.

  Na Krakowskim Przedmieściu i w okolicy są duże utrudnienia w ruchu. Jak poinformowała warszawska straż pożarna, w związku z sygnałem o możliwości podłożenia ładunku wybuchowego ewakuowano przebywających w budynkach Uniwersytetu Warszawskiego przy Krakowskim Przedmieściu. Czytaj więcej na

 • Uniwersytet Warszawski zajął pierwsze miejsce

  Uniwersytet Warszawski zajął pierwsze miejsce w Rankingu Szkół Wyższych w 2010 r. organizowanym przez miesięcznik edukacyjny "Perspektywy" i dziennik "Rzeczpospolita". Kolejne miejsca zajęły: Uniwersytet Jagielloński i Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu. Ranking został zorganizowany po raz

 • U/uniwersytety Warszawski i Łódzki

  Czy w zdaniu: "Filip studiował na Uniwersytetach Warszawski i Łódzkim" prawidłowo użyto dużej (lub jak kto woli: wielkiej) litery w odniesieniu do tych uczelni, czy też lepiej zamienić zdanie na (rozwleklejsze): "Filip studiował na Uniwersytecie Warszawskim i Uniwersytecie Łódzkim"?

 • Uniwersytet Warszawski, a pedofilia

  Mariusz Drozdowski ? zdeklarowany pederasta i transseksualista, lider środowisk homoseksualnych i wykładowca Uniwersytetu Warszawskiego, przyznał się oficjalnie do pedofilii. ?No i że odkryłem i powiedziałem wprost: jestem pedofilem i transgenderem. Jestem. I nie obchodzi mnie to, komu się to podoba

 • Uniwersytet warszawski rekrutacja

  Jestem 80 na liście rezerwowej na Uniwersytecie Warszawskim na kierunku nauczanie jezyków obcych po pierwszej turze cały limit miejsc to 160, Czy mam szanse dostania sie na ten kierunek w II badz III turze??

 • Psychologia na Uniwersytecie Warszawskim

  Zdałem maturę z polaka 56 % z anglika 50% z wosu 55% Czy po takich wynikach mam sznse na studiowanie psychologii na Uniwersytecie Warszawskim??

 • Urodziny Uniwersytetu Warszawskiego

  "Przedtem było to kilka dni w okolicy 19 listopada, kiedy to w 1916 r. wyszedł carski ukaz o utworzeniu Królewskiego Uniwersytetu Warszawskiego". Chyba 1816 Panowie "historycy" z GW. W 1916 rosjan w Warszawie już nie bylo.

 • Uniwersytet Warszawski najlepszą polską uczelnią!!!

  ogłoszono ranking na najlepszą polską szkołę: 1.Uniwersytet Warszawski 2.Uniwersytet Jagieloński 3.Politechnika Warszawska

 • Uniwersytet Warszawski to wylegarnia lewactwa...

  Kazdy dziennikarzyna z GW czy innego TVN-u, profesor czy dziekan tegoz uniwersytetu to zdeterminowany lewak i obecny badz przyszly targowiczanin.Wystarczy kilka godzin w sieci aby sie o tym przekonac.Uniwersytet Warszawski to siedlisko jadowitych pokreconych w lewo zmij.

 • Proszę o odpowiedz uniwersytet warszawski

  Jestem 80 na liście rezerwowej na Uniwersytecie Warszawskim na kierunku nauczanie jezyków obcych po pierwszej turze cały limit miejsc to 160, Czy mam szanse dostania sie na ten kierunek w II turze?