AC Milan dududu! AC Milan dududu! Kto lubi AC Milan?

• _ _AC MILAN rules

AC MILAN rządzi - taka mała demonstracja fanatyzmu...

• AC Milan - FC Liverpool - jaki wynik??

Zapraszam wszystkich do typowania dokładnego wyniku meczu AC Milan - FC Liverpool. Podajemy wynik do przerwy oraz wynik końcowy. W przypadku remisu podajemy oczywiście wynik dogrywki i ewentualnego zwycięzcę rzutów karnych. Moje typy: do przerwy: AC Milan 0:0 FC Liverpool końcowy: AC Milan 2:1 FC

• AC MILAN - UDINESE CALCIO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

WYGRANA!!!!!!!!!!!!!!!!!!! AC MILAN - UDINESE CALCIO 1:0 BRAKA: 88' RIVALDO Inter tez wygrał szkoda. POZDRAWIAM KIBICÓW AC MILAN!!!!!!!!!!!!!!!!!!! KIBICE AC MILAN ŁĄCZCIE SIĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• Transmisja meczu AC Milan - Atalanta za darmo

Cześć :) Dziś bardzo ciekawe spotkanie w Serie A. AC Milan vs Atalanta. Link do darmowej transmisji: Pozdrawiam i życzę miłego widowiska :D

• Fenomen drużyny AC MILAN

Ostatnio trafiłem na dość ciekawy artykuł pt."Dom spokojnej starości czyli fonomen drużyny AC Milan" ..polecam fanom tego klubu i nie tylko:

• AC Milan for ever!!

Stwierdzam iz AC MIlan jest najlepszym klubem na świecie najpewniejszym, choc jest to tylko moje zdanie wiem ze wielu ludzi ma odmienne. Ale to ich zdanei pozdro dla kibiców AC Milanu.

• Gazprom zainwestuje w AC Milan?

Prezes AC Milan Silvio Berlusconi rozważa sprzedaż 25-30 procent klubu Gazpromowi, największemu rosyjskiemu producentowi gazu. Dzięki temu klub z Mediolanu mógłby wyjść z opresji finansowych. Śmieszny jest ten czerwono-czarny F Club :D -- https