W środę, 23 grudnia, zarząd klubu doszedł do porozumienia z Adamem Nawałką. 52-letni szkoleniowiec od 1 stycznia 2010 roku przejmie obowiązki trenera pierwszego zespołu Górnika Zabrze. Asystentem Adama Nawałki zostanie Bogdan Zając. Propozycję współpracy otrzymał także trener bramkarzy Jarosław
W środę, 23 grudnia, zarząd klubu doszedł do porozumienia z Adamem Nawałką. 52-letni szkoleniowiec od 1 stycznia 2010 roku przejmie obowiązki trenera pierwszego zespołu Górnika Zabrze. Asystentem Adama Nawałki zostanie Bogdan Zając. Propozycję współpracy otrzymał także trener bramkarzy Jarosław
Adam Nawałka był,jest i pozostanie trójkolorowy tu czy tam!! słuchajcie GieKSa ale chyba na Ślunskim Klasyku Adam bedzie siedziła na naszej ławce.Oby poukładł te nasze drweno w ładny składi i dobra pake czego i GieKSiarzom zyczę.pozdro lolololol
Zapraszamy wszystkich kibiców interanutów do dyskusji z Adamem Nawałką na naszym czacie. Jutro o 12 będziecie mogli porozmawiać z trenerem Wisły na temat polskiej ligi, zdobyciiu mistrzostwa przez jego drużynę oraz o tym jak można powstrzymać falę przemocy na naszych stadionach. Zapraszamy!
ADAM NAWAŁKA DZIĘKUJEMY!!!!!