airfryer

Wypowiedzi na forum o:

airfryer

  • Airfryer

    Warto kupić? Brać tanią/drogą? Tę warto? -- W nocy wszystkie dzieci zmieniają się w odwodnionych filozofów potrzebujących przytulenia.

  • Pomozcie wybrac airfryer- nie umiem sie zdecydowac

    Jako ze to bedzie moj pierwszy airfryer, nie wiem, ktory mi bedzie odpowiadac. Wybralam pojemnosc, wiem, ze chce Philipsa ze wzgledu na rapid air (to podobno ich patent) i zawezylam wybor do dwoch. Czy jest duza roznica miedzy 1700 a 2000 W? Ponizej obydwa modele, prosze o podpowiedz, ktory wg Was

  • Airfryer -oszczędność prądu

    Wiem,ze na temat airfryer’a wątków było już sporo. Rozważam zakup , bo kusi mnie czas przygotowywania potraw oraz minimalizacja tłuszczu użytego do przygotowania potraw. Duże znaczenie ma dla mnie również fakt , ze to urządzenie pobiera dużo mniej prądu No i tu pytanie do użytkowniczek -czy

  • Re: Airfryer ponownie 🙈

    COSORI Turbo Tower Pro Air Fryer COSORI Dual Blaze Air Fryer COSORI Turboblaze Air Fryer COSORI 26-Quart Ceramic Air To nazwy. Ja mam piekarnik Samsunga z wbudowana funkcja Airfryer

  • Re: Airfryer -oszczędność prądu

    Ja powiem - tak. Mam niższe rachunki, inna sprawa, czy airfryer ma w.tym duży udział. Ogólnie używam płyty lub airfryera, rzadko piekarnika. Airfryer zakupiony dwa lata temu, używany kilka razy w tygodniu.

  • Re: AirFryer kilka pytań.

    Mój airfryer też ma dwa piętra i szybę do podglądania 😁

  • Re: AirFryer kilka pytań.

    Swoi airfryer kupiłam za 130 zł. Kombiwar okolo 40 zł kosztuje?

  • Re: AirFryer kilka pytań.

    Nie używam podkładek, bo to mija się z sensem tego urządzenia. Chyba, że masz coś bardziej płynnego. Pierś ok. 30 min może, sama nie wiem, jest dobra. Jak mam malutki frajerek, ma tylko 1200W, ale to mi wystarcza. Traktuj airfryer jak minipiekarnik. Tylko airfryer szybko się nagrzewa, więc tu

  • Re: Airfryer a rachunki za prąd

    Wbij sobie Airfryer forum. Było trochę tych wątków.

  • Re: Airfryer -oszczędność prądu

    ja mam płytę na prąd a nie gaz. i często zamiast coś smażyć robię w airfryer. dziś np będzie ryba. czy jest oszczędność trudno mi powiedzieć, bo rybe smażę bardzo krótko a na patelnię sporo wejdzie. chyba będzie tyle samo. ale w airfryer robi się latwiej i smaczniejsze wychodzi. w air fryer robię