Więcej o:

autostrada A4

Wypowiedzi na forum o:

autostrada A4

 • Autostrada A4 - ciągle w Radiu Kierowców

  Co jest z tą autostradą A4? Jak podróżuję na trasach, to słucham sobie Radia Kierowców. Wypadki i inne incydenty na A4 są bardzo często. Nawet w radiu ironicznie powiedzieli, że co oni by zrobili bez autostrady A4? -- Lato :-)

 • Autostrada A4

  Słyszeliści może, że na przełomie listopada i grudnia ma być otwarty kolejny (4,4km) odcinek autostrady A4 w Katowicach? Czy to prawda?

 • Autostrada A4

  Wg pana Marcinkiewicza, sfinalizowanie budowy autostrady A4 aż do granicy z Ukrainą jest jednym z priorytetów nowego rządu, obok budowy drogi A2 i połączenia Warszawa-Wrocław. Mam nadzieję że doczekamy się jej szybciej niż w 2010 roku.

 • Autostrada A-4

  Wybieram sie jutro do Wroclawia - czy autostrada A-4 pomiedzy Katowicami i Wroclawiem jest juz "w calosci",czy sa jeszcze po drodze jakies objazdy ? -- Polskę poćwiartowano na trzy nierówne połowy. Zenon Sienkiewicz skrzywdził Justynę z dwu stron. Po zebraniu makulatury sprzedaliśmy ją razem z

 • Autostrada A4

  Proszę mi odpisać czy istnieje drugi zjazd z autostrady A4 (nowy odcinek) tak aby wyjechać gdzieś w Maciejowie . Jeden zjazd jest na drogę biegnącą z Paniówek do Zabrza a potem ? Czy jest to dopiero węzeł w Sośnicy czy jest coś pmiędzy? Najlepiej byłoby wyjechać mi koło ogrodu botanicznego.

 • Autostrada A-4 coraz bliżej

  "Dzisiaj po południu podpisano pierwszą umowę na budowę autostrady A4 Kraków-Tarnów, odcinek Kraków-Szarów. Wykonawcą będzie hiszpańsko-polskie konsorcjum złożone z firm Dragados oraz Polimex-Mostostal. Kontrakt opiewa na kwotę 839,3 mln złotych brutto. Zadaniem wykonawcy będzie zbudowanie w ciągu

 • Autostrada A4 odcinek Katowice Zgorzelec

  Dzień dobry, w sobotę będę jechał tą trasą i mam pytanie o stacje benzynowe na tym odcinku. Planer podróży zamieszczony na stronach autostrady A4 () w ogóle nie uwzględnia tego odcinka. Jak wygląda sytuacja ze stacjami benzynowymi na A4 pomiędzy Katowicami a Zgorzelcem? Pozdrawiam.

 • Autostrada A 4

  hura hura !!! Juz za miesiąc otwarcie 16 km odcinka autostrady A 4 z Chorzowa Batorego do Sośnicy. Mam nadzieje ze sobie nie wymyślą żadnych opłat :) na razie sie na to nie zapowiada :) pozdrowienia dla wszystkich Gliwiczan - cały ruch z autostardy przez prawie roku bedzie przejeżdzała przez miasto

 • Autostrada A4 Jarosław Radymno

  od 18 sierpnia rozpoczyna się budowa autostrady a4 na odcinku Jarosław Radymno

 • Autostrada A-4 Nogawczyce - Kleszczów

  Czy ktoś może mi napisać kiedy będzie otwarta autostrada a-4 Nogawczyce - Kleszczeów. Miała być ponoć otwarta jesienią tego roku.