W szczepionkach jest rtęć i szczątki płodów, powodują też autyzm. A ludzie w to wierzą [MEMY]

Projekt ustawy znoszącej obowiązkowość szczepień trafił do Sejmu i został skierowany do dalszych prac. Dlaczego? Bo wbrew nauce ludzie wierzą, że szczepionki, które zabiły nieuleczalne choroby, zabijają też niewinne dzieci.
Memy Memy Fot. Sekcja Gimnastyczna | FB

Temat szczepionek po raz kolejny powrócił na pierwsze strony gazet i języki obywateli. Tym razem dzięki Sejmowi i pracom rządu nad projektem ustawy znoszącej przymus szczepień dzieci. 

Jak na razie, szczepienia w Polsce są obowiązkowe, jednak niektórzy, wbrew zaleceniom specjalistów, próbują to zmienić i własnie ich projektem ustawy zajęli się w ostatnim tygodniu politycy...

Memy Memy Fot. Anonimowy Internauta | TT

Nowe prawo miałoby obywatelom dawać dobrowolność szczepień oraz nakładać na lekarzy obowiązek szczegółowego wywiadu z rodzicami oraz informowanie ich o ewentualnych skutkach niepożądanych.     

I właśnie ta dobrowolność wywołuje najwięcej kontrowersji, bo nie tylko szarzy obywatele, ale i epidemiolodzy ostrzegają: mniej szczepień, to powrót groźnych chorób i epidemie.    

Memy Memy Fot. Memy.pl

Niestety, coraz więcej osób wierzy na przykład, że szczepionki wywołują autyzm, a dzieciom wstrzykuje się z nimi niebezpieczną rtęć. I choć wszystkie antyszczepionkowe teorie bez problemu obalane są przez naukowców, przeciwników szczepień jest coraz więcej. 

Memy Memy Fot. Cały czas się uczę | TT

Więcej jest antyszczepionkowców, więcej jest też przypadków zachorowań na krztusiec czy odrę. Zdaje się jednak, że realne ryzyko zachorowania na śmiertelne choroby jest mniej przerażające, niż wkłucie igły z zapobiegającą jej szczepionką...

Memy Memy Fot. Memy.pl

W Sejmie za pracami nad ustawą antyszczepionkową opowiedziała się zdecydowana większość posłów PiS i Kukiz 15. Co ciekawe, przeciw był Patryk Jaki, który wcześniej głośno popierał ruch STOP NOP. Zdanie zmienił we wrześniu tego roku, w rozmowie przy okazji swojej kandydatury na prezydenta Warszawy...

Memy Memy Fot. Fot. Sekcja Gimnastyczna | FB

W to, że dobrowolność szczepień nie jest pomysłem dobrym, wierzy były minister zdrowia, Konstanty Radziwiłł. Polityk stwierdził, że szczepienia są bezpieczne i ostrzeganie przed nimi porównał do ostrzegania ludzi przed jeżdżącymi po ulicy samochodami. Zaznaczył też, że Polska jest na niebezpiecznej granicy zagrożenia epidemiologicznego. 

Memy Memy Fot. Wykop.pl

Odmawianie szczepień wielu ludzi odbiera dziś jako powrót do wieków ciemnych. Podobnie myśli była minister zdrowia za rządów PO, Ewa Kopacz

Dzisiaj namawianie do tego, żeby pracować nad czymś, co cofa nas, zdecydowanie nas cofa z XXI wieku i opowiadanie o tym jako o walce o wolność i wybór, nie dostarczając jednocześnie argumentów merytorycznych, medycznych, naukowych, które przemawiają za tym, aby szczepić nasze dzieci, wydaje mi się niegodziwością
  

- powiedziała w programie ''Tłit'' 

Memy Memy Fot. Wykop.pl

Sporo mówi się o epidemii i powrocie niebezpiecznych chorób, które dzięki szczepionkom zostały praktycznie wyeliminowane, a które dziś znowu zagrażać mogą ludzkości. Niestety niektórzy nie zdają sobie sprawy z tego, jak dużym problemem bywały odra czy polio,. Niektórzy potrzebują więc przypomnienia...

Zobacz: Tak wyglądał świat, zanim wprowadzono szczepionki. Te zdjęcia mrożą krew w żyłach

                

Memy Memy Fot. Anonimowy Internauta | TT

              

Memy Memy Fot. Piknik | TT

                 

Memy Memy Fot. Wykop.pl

                    

Memy Memy Fot. Memy.pl

               

Memy Memy Fot. Wykop.pl

                     

Memy Memy Fot. Wykop.pl

                     

Memy Memy Fot. Wykop.pl

               

Memy Memy Fot. Blasty

              

Memy Memy Fot. Wykop.pl

             

Memy Memy Fot. Memy.pl

              

Memy Memy Fot. Wykop.pl

              

Memy Memy Fot. Demotywatory

                   

Memy Memy Fot. Demotywatory

                

Memy Memy Fot. Wykop.pl

                

Memy Memy Fot. Wykop.pl

                 

Więcej o:
Komentarze (45)
W szczepionkach jest rtęć i szczątki płodów, powodują też autyzm. A ludzie w to wierzą [MEMY]
Zaloguj się
  • seppuku

    Oceniono 23 razy 23

    A Ziemia jest płaska, w internecie jest na to mnóstwo dowodów.

  • krynolinka

    Oceniono 22 razy 22

    W większości krajów europejskich pigułka dzień po jest wydawana bez recepty.
    Wygląda na to, że Polki są traktowane jako te głupsze i same o sobie nie mogą decydować.
    I już nie ma odwołań w ustach polityków o samodecydowaniu.

  • starczypl

    Oceniono 19 razy 19

    Czas piSSu - czas apokalipsy. Umysłowej...

  • marta15052018

    Oceniono 16 razy 16

    no cóż, naturalna selekcja, szkoda tylko, że ucierpią też inni. Szkoda, że nie wynaleziono szczepionki na głupotę. Ciekawe w jakich szkołach pobierali naukę ci idioci?

  • skromne-zero

    Oceniono 12 razy 10

    Ci biedni ludzie nie mogą uwierzyć, że średniowiecze skończyło się 500 lat temu. W takim myśleniu umacniają ich sukienkowi pedofile.

  • japka_putina

    Oceniono 9 razy 9

    Ludzie głosujący na partię faceta, dla którego najlepszym dowodem jest brak dowodów są odporni na wiedzę, jak zaszczepiony pies na wściekliznę.

  • realistas

    Oceniono 8 razy 8

    Ludzie wierzą, że Mojżesz laską uderzył w skałę i uruchomił źródło wody. Laska ta obecnie znajduje się w muzeum religii w Stambule. Ponoć oryginalna.

  • Krzysztof Tomaszewski

    Oceniono 6 razy 6

    Polska to bardzo specyficzny kraj na świecie. Każdy Polak zna się na wszystkim, jest specjalistą w każdej dziedzinie. Dodatkowo posiada wielkie EGO i na każdą krytykę reaguje gniewem. Polak to także najbardziej uodporniony na wiedzę osobnik, wierzy w cuda, aniołki, darmową kasę z nieba.....ma wizje obrazów. Jedyny Naród w Europie który jedynie co potrafi to zbudować kościół i plebanię. POLSKA TO KRAJ DEBILI.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX