Studenci usłyszeli coś dziwnego. Nawet nie podejrzewali, co znajdą za płotem

Zaniepokojeni studenci postanowili sprawdzić, co dzieje się na placu przylegającym do ich kampusu. Kiedy ustalili, co wydawało tajemnicze dźwięki, natychmiast zadzwonili po pomoc. Stawką było życie matki i jej 3 dzieci.

Studenci znaleźli bardzo wystraszoną suczkę rasy Chihuahua , która w dodatku dopiero co urodziła 3 szczeniąt . Nie wiadomo w jaki sposób sunia trafiła na ulicę. Pies nie chciał do nikogo podejść, więc wezwano wolontariuszy z fundacji Hope for Paws. Dopiero, kiedy ci się zjawili i wywabili zwierzaka ze schronienia za pomocą hamburgera, udało się dokonać bliższych oględzin. Zwierzęta szybko wylądowały na pogotowiu weterynaryjnym.

Pieski dostały szybko imiona. Mama to Dottie, a dzieci to Pumbaa, Timon i Ivy. Kiedy weterynarz je zbadał okazało się, że jeden z maluchów bardzo cierpi. Miał wodogłowie, które przysparzało mu wiele bólu:

 

Niestety malutką Ivy trzeba było uśpić. Jak widać na nagraniu, jej mama Dottie miała złamane serce. Na szczęście ona i jej pozostałe dzieci cieszą się świetnym zdrowiem. Teraz cała trójka czeka na adopcję.

Spodobała ci się ta historia? Zostań z nami i rozwiąż QUIZ!

quizquiz quiz