Mieszkanka Witnicy poszła do kochanka. Biła ją, gwałcił i groził śmiercią. Uratował ją jeden telefon

W sobotę w Kostrzynie nad Odrą doszło do dramatycznych wydarzeń. 42-letni Gabriel S. umówił się kobietą przez portal randkowy i zaprosił ją do swojego mieszkania. Jednak nie miał dobrych zamiarów.

Nic nie zwiastowało tego, że mieszkanka Witnicy przeżyje taki horror. Kobieta nawiązała romans z Gabrielem S. przez portal internetowy. Później pisali do siebie sms-y, aż pewnego dnia mężczyzna zaprosił swoją wirtualną znajomą do domu. To wtedy zgotował jej piekło. 

Jak podaje Gazeta Wyborcza, słubicka prokuratura ustaliła, że mężczyzna przetrzymywał swoją ofiarę przez kilka godzin. W tym czasie związał ją, zmuszał siłą do seksu i groził śmiercią, jeśli komuś wyjawi, co się wydarzyło. Wszystko nagrywał i zastraszał kobietę mówiąc, że opublikuje film w Internecie. Na szczęście ofiara Gabriela S. wykorzystała moment jego nieuwagi. Zadzwoniła do swojego męża i córki. Powiedziała im, że jest przetrzymywana i grozi jej niebezpieczeństwo.

Rodzina zgłosiła sprawę na policję, a ta natychmiast przystąpiła do działania. Funkcjonariuszom udało się zlokalizować telefon, z którego dzwoniła ofiara. Około godziny 2 w nocy, z soboty na niedzielę, do mieszkania oprawcy wkroczyli antyterroryści. Gabriel S. został aresztowany. Mężczyźnie grozi do 12 lat więzienia za dokładnie 6 przestępstw, które popełnił tamtego weekendu, m.in. przetrzymywał nielegalnie w mieszkaniu 63 naboje różnego kalibru.

Więcej o: