więzienie

Więcej o:

więzienie

Wypowiedzi na forum o:

więzienie

 • Wreszczie więzienie

  jest wyrok! dobre i to ale... rok więzienia to o wieeeele za krótko!

 • USA - w więzieniach rozdają kobietom prezerwatywy

  odrażający typ, 2 metry wzrostu, łysy z brodą do pasa i tatuażem na czole, wystarczy, że ustnie oświadczy, iż jest kobietą to władze więzienne mają obowiązek przenieść go do więzienia dla kobiet i umieścić w celi z więźniarkami. Nie trzeba skończyć szkoły aby wiedzieć jak to się skończy. A skończyło

 • 5,5 roku więzienia za gwałt

  . Sąd uznaje, że rolnik jest winny zgwałcenia pracownika i skazuje go na 5,5 roku bezwzględnego więzienia. W tyle historii mamy sędziego znajomego żony (teraz już chyba ex), łapówki za składanie fałszywych zeznań, zastraszanie świadków. Wsi spokojna, wsi wesoła.

 • Horror w niemieckich więzieniach

  psychiatryku wystawia ją na działanie gazu który po za więzieniem służy do usypiania zwierząt w rzeźni a u ludzi powoduję ostry atak psychozy i paniki. Stosowane są bardzo mocne substancje irytujące układ nerwowy, wywołujące pragnienie którego nie można ugasić, potężne stymulanty, środki powodujące

 • Sarkozy na rok do więzienia

  Z tym, ze więzienie będzie odsiadywal w domu. Założą mu elektronicznego stroza i będzie mial godzinę policyjna. Naczytałem się artykułow i ciagle nie wiem za co został skazany. I jak się odwoła to jeszcze nie pojdzie siedzieć i że ma jeszcze inna sprawę to może pójdzie siedzieć. Do Bastylii go.

 • Re: PiS nawet więzień nie potrafi zbudować

  Ten więzień to jest model dla POwiaków. Nie spieszą się z budowaniem nowych bo i tak Ziobru nie jest w stanie ich zapełnić. Teraz powstaje nowy projekt "Więzień +". To mają być luksusowe więzienia pięciogwiazdkowe przeznaczone tylko dla swoich i ich rodzin. -- Uwaga szczur!

 • Re: Wreszczie więzienie

  Uważam że jak na pierwszy (!) wyrok do tej pory niekaranych ludzi dostali karę zbyt surową. Uważam że lepsze byłoby wyższe odszkodowanie dla poszkodowanej, plus ewentualne ograniczenie wolności w postaci prac społecznych. Zamknięcie w więzieniu tylko w przypadku dalszych, udokumentowanych ekscesów.

 • PiSia władza wsadza do więzienia za poglądy

  W pisiej Polsce niektóre poglądy są zakazane i można za nie trafić do więzienia na długie lata. To jest łamanie przez pisich praw człowieka. Więzienia pełne są ludzi siedzących za poglądy! Na przykład Roman K. uważał, że może kraść. No i wsadzono go za ten pogląd na pięć lat! Z kolei Justyna W.

 • Nawalny mówi (z więzienia)

  W opublikowanym wywiadzie, przeprowadzonym przez dziennikarzy listownie, Nawalny zażartował, że swoje szanse na przeżycie pobytu w więzieniu w Pskowie ocenia na 50 proc.: "albo mnie zabiją, albo nie zabiją". Polityk ocenił przy tym, że fakt, iż prezydent Putin próbował go zabić, świadczy o tym, że

 • Stan Pensylwania: Nieczynne więzienie w Filadelfii

  Zapraszam na obszerny przewodnik po Filadelfii - skupiłam się na nieczynnym więzieniu, ale i na typowych atrakcjach w mieście :)