Ile zarabia polska prostytutka? Te ceny wiele mówią o tym, co lubią Polacy

Ważna jest waga i wzrost. Ale nie jest to jedyny wyznacznik "ceny" u prostytutki.

Dzięki raportowi firmy Sedlak & Sedlak wiadomo, w jakich paniach do towarzystwa gustują Polacy. Te dziewczyny, które zarabiają najwięcej, cieszą się również największą popularnością. Do jakich kobiet zatem najbardziej lubią chodzić panowie?

Najwięcej zarabiają najmłodsze prostytutki. W przedziale wiekowym 18-25 zarobki plasują się na wysokości około 210 złotych za godzinę. Im starsza kobieta, tym mniej zarobi - np. cena za usługi 45-latki wynosi już "tylko" 132 złote.

Z raportu wynika również, że klienci zwracają uwagę nie tylko na wiek swojej towarzyszki, ale również jej... wagę. Te najszczuplejsze - a zgodnie ze wskaźnikiem BMI wręcz niedożywione - zarobią najwięcej - nawet 217 złotych za godzinę usługi. Dziewczyny otyłe średnio zarabiają zaledwie 132 złote.

Dla kobiet najlepiej jest pracować w większych miastach - najdroższa pod tym względem jest Warszawa, gdzie średnio można zarobić nawet 254 złote za godzinę. Mniejsze miasto to odpowiednio niższa cena.

Dodatkowym wyznacznikiem zarobków jest wzrost dziewczyny. Im wyższa, tym wyższe mogą być jej zarobki.

Generalnie jednak wszystkie powyższe wyliczenia nijak się mają do tego, ile która kobieta przepracuje godzin w miesiącu. A tu ciężko wyznaczyć jakąś średnią - każda z nich pracuje wszak na akord - im więcej przepracują, tym więcej zarobią. Niektóre są w stanie pracować więcej, inne - mniej. Niektóre mają klientów na całą noc (a za taką usługę mogą sobie policzyć nawet 2000 zł), inne pracują po kilka godzin w tygodniu.

Najdroższe dziewczyny mogą miesięcznie ze swojej pracy wyciągnąć nawet kilkanaście tysięcy złotych. To jednak rzadkość - średnio prostytutka w miesiącu zarobi 2,5 - 3 tysiące złotych.

Więcej o: