ceny

Więcej o:

ceny

Wypowiedzi na forum o:

ceny

 • Porównujecie ceny leków?

  Czy mając do wykupienia receptę w aptece porównujecie ceny leków w aptekach czy idziecie do najbliższej apteki? Czy może patrzycie na to żeby to było apteka polskiego farmaceuty, a nie zagraniczna sieciówka?

 • Cena- co decyduje?

  Za Zelando patrzę, a tam taki "kfiatek". Może któraś z emam wytłumaczy, skąd taka cena? Bo rozumie płacić na jakość, materiał, krój itd., ale co tutaj o tym zadecydowało?

 • Cena benzyny po 10 zł

  Kiedy cenzor55 wyrżnie kłamców "ekspertów" ws RZECZYWISTEJ OCENY kondycji Państwa? Ceny, prognozy, stan faktyczny, itp. Dlaczego komunistom wolno na niniejszym forum uprawiać proceder przewału fałszu?

 • Ceny fryzjerów w Warszawie- pytanie?

  Włosy półdlugie przed ramiona. Czy koloryzacja wielotonowa+ cięcie w cenie 600 zł to drogo jak na Wawę? I druga opcja u innego fryzjera 175 zł za godzinę farbowania+ cięcie 160 zł to drogo? Tzn 175x2 lub x3 + 160 zł cięcie i modelowanie?

 • Jak sobie radzicie z rosnącymi cenami?

  Minister klimatu Anna Moskwa, pytana o to, jak radzi sobie z rosnącymi cenami odpowiedziała "Robimy zakupy poza siecią, w lokalnym sklepie, gdzie ceny się nie zmieniły, za co jesteśmy wdzięczni lokalnemu dostawcy". Nie wiem gdzie jest sklep p. Moskwy, ale też chciałabym robić tam zakupy. Na razie

 • Ceny, info dla znajomych

  Problem pierwszego swiata :-) Kolezanka wlasnie walnela focha, bo nie chcialam podac ceny torebki, ktora ja chcę kupic. Akurat rozmawialysmy o torebkach i wyslalam jej zdjecie tej, ktora chce. Ona czesto krytykuje moje wybory, bo twierdzi, ze chce byc zawsze szczera. O dziwo powiedziala, ze ladna.

 • ceny szkolnych obiadow

  Jakie sa aktualne ceny obiadow w podstawowkach Waszych dzieci?

 • Cena paliwa a "wina polityczna" - spostrzeżenia

  No więc co do zasady jestem sceptyczny co do twierdzeń typu "wina Tuska" czy niekiedy nawet "wina Obajtka". Ten pierwszy to ma na sumieniu co najwyżej "benzynę wyborczą" na Orlenie za 4,99 jesienią 2011 przed wyborami a drugi grubiej - wałek z grudnia 2022 r. gdzie przy niskim VAT (8%) mieli jedną z

 • Kupiłybyście ciuchy za cenę ?

  Kupiłybyscie marynarkę i spodnie jako komplet w cenie 500zł?Ponadto dobrej marki buty za 350zł? Podobają mi się ale cena mnie przeraża. Jakbym miała 20 lat mniej,to kupiłabym nie przejmując się,ze to kolejny ciuch do kolekcji ale teraz jakos inaczej myślę ,wolę nowy dywan, nowe meble aniżeli ciuchy.

 • W Unii ujemne ceny, w Polsce redukcja produkcji

  Unia: Ceny energii na giełdzie Epex Spot SE w Amsterdamie były ujemne i wynosiły -739,96 euro za megawatogodzinę między pierwszą a drugą godziną po południu 18 kwietnia. Podaż, głównie ze źródeł odnawialnych, przekraczała popyt na tyle, że sieci elektroenergetyczne nie mogły sobie z nią poradzić.