Marcin Prokop na wakacjach we Włoszech. Zrobił córce naleśniki w ciasnym kamperze. Anna Starmach komentuje

Marcin Prokop na wakacjach bawi się zupełnie inaczej, niż większość gwiazd. Nie wybrał się do 5-gwiazdkowego hotelu. Zabrał rodzinę na wyprawę kamperem do Włoch i pochwalił się śniadaniem, jakie zrobił córce. Głos zabrała też Anna Starmach.

Zrobić naleśniki na kuchence w kamperze nie jest łatwo. Marcin Prokop pochwalił się tym wyczynem na Instagramie. Zabrał na wakacje rodzinę dość ciasnym kamperem, w którym kuchenka była rozmiarów - jak sam napisał - domku dla lalek. Ale udało mu się zrobić popisowe śniadanie - pyszne naleśniki.

 

Anna Starmach chwali Marcina Prokopa

Naleśniki Marcina Prokopa pochwaliła sama Anna Starmach, jurorka programu Master Chef TVN:

Należy się fartuch!

- pochwaliła Prokopa.

I rzeczywiście, naleśniki wyglądają pysznie, a jeśli zważyć na okoliczności ich powstania - jak napisał sam Marcin Prokop do najbliższego sklepu były 3 kilometry - to tym bardziej gratulujemy i podpisujemy się pod komentarzami internautów: tata na medal!

Dokąd wyjechał Marcin Prokop?

Marcin Prokop - w przeciwieństwie do wielu kolegów z branży - wybrał się na zupełnie inne wakacje, niż wszyscy. Wynajął kamper, którym razem z rodziną pojechał do Włoch, zatrzymując się na bezdrożach i campingach. Dotarł w ten sposób na Sardynię, skąd pochwalił się fotografią wykonaną w porcie.

Więcej o: