Horoskop dzienny - 5 listopada [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny - 5 listopada. Wyczekiwany weekend wreszcie nadszedł. Czy jednak oznacza to, że będziesz mieć czas dla siebie? Sprawdź, co przygotowały dla Ciebie gwiazdy.

Horoskop dzienny - Baran

Ktoś nadepnie Ci dziś na odcisk i to sprawi, że przez cały czas będziesz poirytowany. Postaraj się zapanować nad emocjami - szkoda tracić wolnego czasu na rozmyślanie o osobach, które są Ci zupełnie niepotrzebne do niczego.

Zobacz wideo Najlepsze aplikacje dla zainteresowanych kosmosem

Horoskop dzienny - Byk

Bliskość to to czego ostatnio najbardziej Ci brakuje. Wykorzystaj wolny weekend, aby porozmawiać z partnerem o swoich potrzebach i oczekiwaniach. Tylko szczera rozmowa pozwoli Wam osiągnąć konsensus. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Nawet kiedy pogodna nie sprzyja Ty nie rezygnuj ze swoich planów. Tak rzadko udaje Ci się gdzieś wyskoczyć, dlatego nie pozwól aby z byle powodu rezygnować z wycieczki. Będziesz żałować, jeśli nie wyjedziesz w ten weekend.

Horoskop dzienny - Rak

Ponoć niektórzy ludzie z wiekiem stają się bardziej niecierpliwi. W Twoim wypadku ta prawda zdaje się mieć zastosowanie. Dziś każdemu będziesz wytykać ślamazarność - pamiętaj jednak, że nie każdy potrafi pracować w takim tempie jak twoje.

Horoskop dzienny - Lew

Od kilku tygodni przymierzasz się do zmiany diety, ale zawsze kiedy ma już to nastąpić znajdujesz wymówkę. Początek weekendu to dobry czas na takie rewolucje - będziesz mieć więcej czasu na kontrolowanie tego co ląduje na Twoim talerzu.

Horoskop dzienny - Panna

Postaraj się postawić na miejscu drugiej osoby. Ktoś bliski Ci popadł w tarapaty, ale Ty nie rozumiesz jak mógł/mogła do tego dopuścić. Uwierz, że nie wszyscy mają taki zmysł przewidywania jak Ty. Bądź wyrozumiały.

Horoskop dzienny - Waga

Kontrolowanie to Twoja słaba strona. Nie potrafisz nikomu do końca zaufać, wierzysz tylko sobie. A w ten sposób trudno osiągnąć sukces czy to w życiu zawodowym czy prywatnym. Pomyśl, że innym też zależy żeby wszystko było dobrze i rozluźnij się nieco. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Pomaganie nie leży w Twojej naturze, ale tym razem sytuacja będzie tego wymagać, a Ty staniesz na wysokości zadania. Obcowanie z drugim człowiekiem, wspieranie go w trudnych momentach sprawia, że czujesz się lepszym człowiekiem.

Horoskop dzienny - Strzelec

Koniec tygodnia to niestety nie koniec obowiązków. Dziś od rana musisz wziąć się do roboty i pozamykać sprawy, które tego wymagają. Na szczęście popołudnie zapowiada się bardzie leniwie - pozwól sobie na odrobinę błogiego wypoczynku.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Sobota to dzień szaleństw dla Koziorożców pozostających singlami. Dziś wyjdziesz na miasto, a okazji do poznania ciekawych osób nie zabraknie. Pamiętaj jednak, aby zachować ostrożność i nie zdradzać zbyt wiele obcym osobom.

Horoskop dzienny - Wodnik

Pomysł na ekstremalne spędzenie weekendu początkowo nie przypadnie Ci do gustu, jednak po namowach zgodzisz się. I nie będziesz żałować. Miła odmiana sprawi, że zapragniesz wprowadzenia zmian w swoim życiu na stałe.

Horoskop dzienny - Ryby

Podział obowiązków - to kwestia którą musisz uzgodnić ze swoim partnerem. Nie może być tak, że wszystkie kwestie organizacyjne spadają na Ciebie. Jesteście partnerami i powinniście się wspierać na wszystkich polach. 

Więcej o: